Bursa içi yardım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar çok yakında uygun fiyatlı bir yol bisikleti alıcam. Fakat ikinci el olduğu için boyaya ihtiyacı var. Kadroyu sökmemde ve boyamamda yardımcı olacak abilerimi konuya bekliyorum, şimdiden teşekkürler. :)

Scudo

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@dcmavideniz Alacağın bisiklet nedir?Kadroyu sprey boya ile falan boyamayı düşünmüyorsundur umarım.Sen iyisimi önce sanayide fırın boya atabilecek bir yer ara,bul.Sonra kadronun üzeridekileri çıkaracak bisikletçiye git.Kadroyu boyat sonra toplat.Ziyan etme bisikleti.

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
14 nisanda bursa da olacağım ama önerim bakımlı ve kadrosu temiz bir bisiklet alman olur.

kimyasal sökücülerle boyayı kaldırdıktan sonra boyacıyla anlaşıp fırın boya yaptırman sağlıklı olur kanısındayım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Alacağım bisiklet zatem 200tl bir 200 daha boyaya vermek biraz saçma olmaz mı?

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@dcmavideniz pişman olacağın bir bisiklet alacakmıssın gibi bir his var bende.Alma para biriktir demekten başka çare yok.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bugün gidip denedim bir sorun bulamadım, ama yinede bir büyük sözü dinlemek iyidir. Fakat Barış abi şuanki bisikletim çift amortisörlü ve beni adeta öldürüyor. Okadar beklemekde istemiyorum şuanki dandik bisikletimle yaptığım her sürüş resmen soğutuyor.

Bu arada bisiklette şu ;
http://i.imgur.com/OzM0zXn.png

coffeeguy

Forum Bağımlısı
Tepki
285
Bisiklet
Lapierre
@Barış TURAN sonuna kadar haklısın.

@dcmavideniz bence ikinci el piyasasını takip edip bütçeni yukarı çekmeye çalışmalısın. giriş için btwin 3 gibi bir modele kadar çıkar bütçeni

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@dcmavideniz of kadro fenaymış,ne fixie olur bundan. :) öte yandan,binip denedin mi bunu?boy kaç?kadro boyu uyuyor mu?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Alperen Haner Tabii gönül ister btwin 3 fakat ikinci eli 600'den başlıyor.

@Barış TURAN Barış abi açıkçası bunu söylerken ironi mi yaptın bilmiyorum da evet denedim, kadrosu hakkında satıcının bir fikri yok. Ki büyük ihtimalle kadro boyu tam uymuyor.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@dcmavideniz şahsen şu an ikilemde kaldım bisikletin kadrosunu görünce.Yorum yapmasam daha iyi.Sağlıksız bir karar vermene sebep olmak istemiyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bisikletin kadrosu hakkında fikriniz iyi mi? Kötü mü? Açıkçası gerçekten bisikletin sürüşü gayet iyi, vites, ayna kol vs. hiç sorun yok.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@dcmavideniz Şu an SEN olsan ne yapardın abi dersen sırf ileride kadrosunu değerlendirmek için bile olsa alırım derim.Bisikletin yürüyeninde sorun yoksa ve kadro boyu uyuyorsa al derim şimdi.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Tamamdır çok teşekkür ederim, haftaya kadar para biriktirip almayı düşünüyorum. Tanıdığın fırın boya yapabilicek birileri var mı abi sanayide benim bilgim sıfır.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@dcmavideniz Malesef ama toz statik fırın boya yaptırabileceğin yerler hakkında fikir verebilirim.Büro koltuk ve oturma grubu şaseleri imal eden fabrikalarda var.Eko-sit,büro-sit gibi yerlerde.Burdan yola çıkarak biryerlere ulaşabilirsin.

K. sanayi değil de organize sanayiyi denemelisin.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Orasını bilmiyorum,kolay gelsin sana.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Çok teşekkür ederim yorumun için, birde bu bisikletin vitesi kadroda, biraz değişik geldi tüm yol bisikletlerimi böyle?

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Down tube shifter o modelin ismi.Hepsinde öyle değil,STI modeller çoğunluktadır yeni modellerde.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sizin öneriniz nedir? STI'ye geçsem masrafım nekadar olur başlangıç seviyesinde.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Kardeşim bu bisikleti almaya para biriktireceğim diyorsun.Sadece STI kollar bisikletinin 3-4 katı fiyata. :)Alacaksan al bin bunu,madem vitesinde jantında bir sorun yok.