Bursa Dağyenice Göleti 18Eylül

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında mert yazgan tarafından 17 Eylül 2010 tarihinde paylaşıldı.

1. mert yazgan

mert yazgan Kıdemli Üye

Seviye:
    merhabalar...konuyu biraz geç açtım ama yarın dağyenice göletine gitmeyi düşünüyorum.

9:30 gibi carrefour önünde buluşma;ardından gölette ufak bir kahvaltı ve birazda off road......

2. samet ceylan

samet ceylan Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    mert, duyurunu henüz gördüm. gelen oldu mu? veya gerçekleşti mi? hiç yorum yok. pazar günü mudanya turu var görmüşsündür. ben oradayım inşallah. sen gelecek misin?
    p.s.:bu arada şu forumda 1-2 saat takılıp, eline sağlık ayağına sağlık gibi gönderimler yapıp, 50'ye ulaşmam ve özel mesaj özelliğini açmam gerek artık:)

mert yazgan

mert yazgan Kıdemli Üye

Seviye:
    doğal olarak gelen olmadı ama mudanya gezisine katılmaya çalışacağım dersane engelini aşabilirsem...

İlginizi Çekebilir

20150320_122950-1.jpg
Arkadaşlar bisikletten düştüm köprücük kemiğimi kırdım ..köprücük kemiğini kıran arkadaşlara sorum olucak..özel hastaneye gidiyorum kaynamaz diyor doktor devlete gidiyorum kaynar diyor ben...
1.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
upload_2017-5-5_22-41-4.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...