Bursa Bayan BİsİkletÇİler Buraya

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında ayca parmaksız tarafından paylaşıldı.

1. geotech team

geotech team Kıdemli Üye

Seviye:
    bncede yas sınırı cok sacma sonuc ta yası koyup kendıne erkek aramıosun burda amacımız bızım spor yınede grubunu kurarsın ıns ıyı kazasız belasız surusler...

ayca parmaksız

ayca parmaksız Yeni Üye

Seviye:
    kendine erkek aramıyosun ne demek ne kadar seviyesizce bi konuşma yetkililer tarafından silinmesini talep ediyorum...

3. Tugkan emir

Tugkan emir Üye

Seviye:
    valla senin işi biraz zor bence boyle bulmak zor olacak gruplara girip bakmaya calıs kalabalık grublarda eminim bulurrsun....

4. Hasan Topcan

Hasan Topcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    inş. güvenebileceğin dostlar edinir grubunu kurarsın amacın zor ama önemli olan zoru başarmak yolunda kararlı ol sonuca ulaşırsın başarılar diliyorum..!

5. çağda ş

çağda ş Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar sadece bisiklette değil diğer tüm alanlarda kadın katılımı yeterince düşükken, bir şeyler yapmaya çalışan bayan arkadaşlara da olumlu ayrımcılık ile destek olmalıyız. Konuya cinsiyet ayrımını değilde cinsellik ayrım olarak değerlendiren geotech team'i sözleri ile hoş olan bir şey yapmadığının farkına varmaya çağırıyorum.

ayca parmaksız

ayca parmaksız Yeni Üye

Seviye:
    teşekkrler arkadaşlar

7. gatila

gatila Forum Bağımlısı

Seviye:
    Herkesin amacı "sadece spor" olmayabilir.
    Ben de turlarımda öncelikle güzel muhabbet edebileceğim insanlarla birlikte olmayı tercih ederim. Bundan doğal ne olabilir?
    Elbette 18 yaşındaki biri 35 yaşındakinden daha bilinçli, daha bilgili vs olabilir. Ama yine de 35 yaşındaki birinin, yine 35 yaşlarındaki insanlarla ortak nokta bulabilmesi ihtimali daha fazladır. İstisnalar üzerinden genelleme yapamayız.

Şimdi ben de tur düzenlesem veya grup kursam... Düşünüyorum, kesinlikle 25 yaş üstü katılımcılar isterim. Ayrıca şimdi burada saymanın gereksiz olduğu bazı ortak noktalarımız olsun isterim. Hayata bakışımız falan. Entellektüel ilgi alanlarımız uyuşsun isterim. Ama bunları dile getiremiyorum. Çünkü nasıl tefe konacağımı iyi biliyorum.
    Birazcık olsun dile getirme cesaretini gsterenleri tebrik ediyorum.

Fakaaat... Şartlara saygı duyuyorum da... İfade tarzı biraz garip olmuş. Kendini bilen, ahlaklı gibi ifadeler biraz garip.

8. Berkay Mestan

Berkay Mestan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu konuda benimde söylemem gereken bişeyler var sanıyorum ve ayrıca Taneri kınıyorum ama pekte terbiyesiz bir çocuk değildir ani bir dalgınlık sonucu olabilir diye düşünüyorum...
    Bursadaki -18 bütün arkadaşlarımızı toplamaya çalışan ben bu başlığı görünce şaşırdım sanki yaş ayrımı yapılıyor gibi... İlk önce insanların performansı, yanlış hareketler yapması, terbiyesizliği vb. konular YAŞ İLE ALAKALI DEĞİLDİR diye düşünmekteyim ben 17 yaşındayım ve tura genel olarak muhabbet amaçlı katılıyorum ve en uzun gittiğim yol Bursa-Kumla (120) km. şimdi bu benim daha uzağa gidemeyeceğim anlamına tabiki gelmiyor... ve diğer arkadaşlarımında... insanlara lütfen önyargılı davranmayalım :( Bence burada Ayça ablamızın yaptığı hata şudur : Kız arkadaşlarla tura çıkayım en azından erkeklerle çıkmaktan iyidir... (buna kızmasın çünkü 2 konu açmış ikisindede bayan arkadaş olayını büyük derecede vurgulamış ) Bence yani benim kişisel düşünceme göre bu tür turlar ve organizasyonlar CİNSİYET kelimesi altında ayrılmamalı ve ayrıca yaş olayına tekrar gelince aramızda benimle yaşıt olup başarılı yarışçılar olan arkadaşlarımız da var... ;) Ayrıca yeterli derecede terbiyeli, sakin ve oturaklı insanlar...

9. Berkay Mestan

Berkay Mestan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    TAMAM yaş sınırı olmadan erkekleri ben alıyorum gelin arkadaşlar ve abilerim :D işte link : https://www.bisikletforum.com/showthread.php?p=601704#post601704

bu arada flood yaptım sanki görevli yetkililerden özür diliyorum...

10. bansheee

bansheee Yeni Üye

yaş sınırını yerinde buldum.19 yaşında,formda bir erkeğin kondisyonuna kolay kolay yetişemez benim gibi işten güçten anca fırsat bulup da spor yapmaya çalışan 28 yaşında biri

tolgayalcin bunu beğendi.
  11. ayhan cetın

ayhan cetın Üye

Seviye:
    özürdileyerek cevp vermek istiyorum size bisikletçi grupları hızlarını herzaman en arkadaki arkadaşlarına göre ayarlarki grup dağılmasın die.saygılı olduktan sonra bay bayan farketmemeli derim.:in:

Berkay Mestan bunu beğendi.
  12. anıl tuncay

anıl tuncay Yeni Üye

Adı:
    Anıl TUNCAY
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Unıversıtedeki toplulukta birkaç bayan bisikletçi var.onları sizden haberdar etmeye çalışırım.(grubunuz daha tam olusmadan bayaa ses getirdi heralde(olumlu veya olumsuz).)
    hayırlı olsun tesekkürler..

13. onur katrağ

onur katrağ Kıdemli Üye

Seviye:
    ayça merhaba

grup olarak gezmek konusunda yardımcı olabilrim daha öncde diğer sitelerde bu şekilde gruplar kurup bursada bi kaç tura çıkmıştık..
    hatta kız arkadaşımda bisikletçiydi birlikte organize ederdik
    eğer isterseniz tekrar böyle bi organize yapabiliriz..

selamlar..

14. ABUŞ

ABUŞ Yeni Üye

Seviye:
    ayca bekle ben bisiklet alıyım tur yaparız beraber olurmu nedersin :) bu aralar alıcam

15. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    ooooo buralar van golune donmus sazan kaynıyor ortalık:D

Ediz Tevfik Özgan ve otec bunu beğendi.
  16. M.Kaba

M.Kaba Forum Bağımlısı

Seviye:
    bence yaş önemli değil kondisyon önemli yaşa göre terbiye olmaz saygılar...

17. özgürakbuz

özgürakbuz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    olta lazım valla.

18. mustafa kemal güler

mustafa kemal güler Kıdemli Üye

Seviye:
    bandırmayada ugrarsanız katılırı yırmı yas ustu erkek olarak :D:D

19. oozi

oozi Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar,
    Öncelikle, dilerim kabuğunu kırabilmiş özgüveni güçlü,kendine ve çevresine saygılı dilediğiniz grubu oluşturabilirsiniz.Bursa /Orhangazide bayan voleybol takımıda olan ancak bisiklette erkeklerin oluşturduğu bir minik grubumuz var hemde kabul sınırlarınızdaki erkeklerden oluşan :) Hafta sonları turlarımız oluyor baharda birlikte bir iznik turu yapabilir,manzaranın ve tarihin doyumsuz güzelliklerini paylaşabiliriz.Bizi basından değil yakından takip ederseniz ortak faaliyetlerde bulunabiliriz.
    www.oysdk.com web adresimizi daha yeni oluşturduk.
    Saygılar/selamlar.
    Osman BOZDAĞILI

İlginizi Çekebilir

1260442400631-53b3fvc497a2-1468594337430-170idxc1zvy8a-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
upload_2017-2-1_9-14-37.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2016-1-7_22-27-39.png
Dört yıl önce kalp ameliyatı olduğumda, hem ameliyat öncesinde hem de ameliyattan sonraki günlerde hemşirelerin düzenli olarak bende EKG ölçümleri yaptıklarını hatırlıyorum. Hastanede yattığım...