Buradaki Yol Bisikleti Tavsiye

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında skarsel tarafından paylaşıldı.

1. skarsel

skarsel Yeni Üye

Seviye:
    http://zipkinci.com/diger-ilanlar/46001-trek-5000-carbon-ultegra-comp-wirless-bisiklet-coputer.html

Bu sitede bahsi geçen trek 5000 madone bisikletinin fiyatı hakkında sizlerden fikir almak isterim. Sahibiyle görüştüm getirmiş fiyat konusunda 1.600 TL den aşağıya inmiyor. son fiyat diyor. 2 kez bindiğini 1 yıldır kullanılmadan durduğunu söylüyor. 54 kadro benim boyum 1,76.
    yanında sıfır yeni duble yol lastiklerinide veriyor.
    Bu bisiklet hakkında fiyat performans ve önerilerinizi rica ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Saygılarımla.

İlginizi Çekebilir

20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...
IMG-20160608-WA0003.jpg
Arkadaşlar hepinize merhaba. Temmuz ayı içinde Trabzon-Samsun istikametinde bir tur planım var. Plan hergün farklı bir fikirle değişebiliyor. Asıl niyetim bir performans turu olması yönünde fakat...
slip-on-the-socks.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...