bunu mu yoksa bunu mu seceyim ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ahmet türkmen tarafından paylaşıldı.

1. ahmet türkmen

ahmet türkmen Üye

Seviye:
    arkadaslar 2.el salcano insomnia 273 buldum kabaca ozellikleri avid juicy hd fren sram x5 vites seti 27 vites continental race king dis lastik suntour xcr l0-r masa var 8 aylik 2. Bakimina gircek faturali 700 tl bi de salcano astro 30 var pesin 600 tl ye buldum o da xct masa shimano altus 24 vites lastikler ayni tektro v-fren sizce hangisini almaliyim daha once bisan ihlas kullaniyordum.simdiden yardimlariniz icin tesekkurler

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    MTB almak istediğinziden emin misiniz? Ayrıca başlığa doğru dürüst bir şeyler yazsanız keşke. Modellerin ismini yani.

ahmet türkmen

ahmet türkmen Üye

Seviye:
    mtb almak istedigimden eminim basligi nasil duzeltebilirim bu arada astro 30 sifir

4. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Mesajınızın altında "düzenle" düğmesi olmalı. Ona basıp, mesaj içeriğini veya başlığı düzeltebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

indir (1).jpg
(Aşağıda yazdıklarım sigara içenlere iğleyen gözlerle bakan terbiyesizlere gelsin! bunun haricinde kiler üzerine alınmasın lütfen.) SİGARAYI KEYİFLE İÇİYORUM ! Sağlık benim sağlığım, can benim...
images (1).jpg
(Aşağıda yazdıklarım sigara içenlere iğleyen gözlerle bakan terbiyesizlere gelsin! bunun haricinde kiler üzerine alınmasın lütfen.) SİGARAYI KEYİFLE İÇİYORUM ! Sağlık benim sağlığım, can benim...
indir.jpg