Bunny Hop

Konu, 'BMX' kısmında berktk03 tarafından paylaşıldı.

1. berktk03

berktk03 Yeni Üye

Arkadaşlar 2 günlük bmx kullanıcısıyım haliyle baya acemiyim bisikletim gt slammer ilk öğrenmek istediğim hareket bunny hop youtubede çok video izledim ama hiçbirşey anlamadım bana burda anlatabilecek yada türkçe video bilenler yardımcı olabilir mi ?

2. HüseyinKaçmaz

HüseyinKaçmaz Yeni Üye

İstanbulun neresindesin

3. ugurkavcakar

ugurkavcakar Üye

Seviye:
    Şehir bisikletiyle yapılır mı ki bu buny hop?

4. Ali Öztürk D

Ali Öztürk D Yeni Üye

Seviye:
    berk bunny yaparken önü kaldırabildiğin kdr kaldır sonra direksiyonu öne iterek arkayı kaldırmaya çalış ben aldığım ilk gün yaptım yardm almadan video ile :D kolay gelsin

İlginizi Çekebilir

1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...
get-good-sleep.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
20150722_101706.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...