Bunlardan hangisini almalıyım?

Tepki
0
Çok araştırdım ama bir türlü karar veremedim kimisinin kadrosu kimisinin donanımı kimisinin vs... ilk 3 sıralaması yapsak (kadro boyu vb sebeplerle ola ki ilkini alamadım vs...) hangilerini tercih etmeliyim sizce? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Not: Bütçem 1500-2000 aralığında dağda bayırda sert arazide kullanacağım. 170cm 80kgmım kadro boyunu tam bilmiyorum.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link) (istanbulda bu model nerde satılır bilmiyorum)

(link)

(link)

(link)

Scudo
Tepki
1
ilk sıradakini alın bence özellikleri diğerlerine göre iyi. tabi sizin kararınız..

Tepki
56
Bisiklet
Trek
Merhabalar, bence sizin listeniz arasında en optimum ilk bu şekilde. scott, CANNONDALE, merida bildiği kadarıyla gayet iyi markalar.

(link)
(link)
(link)

Ama 2011 model bulabilrseniz (20% indirim imkanından dolayı) trek 6000 çok güzel, 4900 da gayet güzel. Trek'in ortaköyde ki yada anadolu yakasında velespit veya yeşil bisiklettte bulabilirsiniz.
(link)

Tepki
0
bianchi, seona, kron, salcano vs düşünmüyorum. engebeli arazide sert kullanacağım. scott, canondale, trek, merida güzel markalar ama fiyatları yüksek olduğundan üzerindeki donanımlar düşük. şu olabilir a bisikletine x lira vereceğime b bisikletinde aynı sağlamlık ve özellikteki kadrolu daha iyi donanımı olan bir bisiklet varsa onu alabilirim. karar veremedim açıkçası. decathlondaki bisikletin donanımı çok iyi duruyor ama kadro elimde kalır mı acaba? hiç bilmediğim bir marka.trek 2011 modelleri için bayileri aradım velespitte 6500 kalmış 2011 model oda benim bütçeyi aşıyor. 2012 model trek 6000 ise 2500tl. 2000e düşmezler sanırım.

Tepki
56
Bisiklet
Trek
@Göksel Turan

Yanlış hatırlamıyorsam, velespit 2012 trek lerde nakite %10 indirim yapıyordu 2 ay önce sorduğumda. Bir de ortaköy trek mağzasında 2011 modellerde uygulanan "2. si %50 indirimli" devam ediyorsa kendinize bir ortak bularak buradan alabilrisiniz, eğer mümkünse ortaköy şubesine gidip bir yakından bakın derim. Yeşil bisikletle konuştunuz mu? orada olabilir 6000 2011 modeli, onlar da nakite indirim yapıyorlar sanırım.