Bulgaristan dan bisikletçi tavsiyesi olan var mı?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında orkun tulu tarafından paylaşıldı.

1. orkun tulu

orkun tulu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Arkadaşlar Pazar günü 4 günlük bir gezi için Bulgaristan a gideceğim.. Özllikle bir 29er kadro, maşa, dış lastik ve bu kadroya uygun jant çemberleri almak istiyorum. kırcaali, Plovdif ve Sofya ya gideceğim. Bu şehirlerde tavsiye edeceğiniz mağazalar var mı? İnternet sitesi olan mağazalardan bildiğiniz varsa linkte verebilirsiniz. şimden teşekkürler.

2. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    hangi şehirde olduğunu bilmiyorum ama vivelo-bikes diye bir firma var zafer yolu turunda görüşmüştüm.yardımcı olabileceklerini söylemişlerdi.

orkun tulu bunu beğendi.
  3. özkan GÜNDOĞAN

özkan GÜNDOĞAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    sofia da olduğunu duymuştum scott filan satılıyo ama adı ve yeri nerdedir bilmiyorum :eek:(

orkun tulu

orkun tulu Forum Demirbaşı

Seviye:
    şu an plovdivdeyim (filibe) birazdan şehir merkezine gidip biraz dolaşıcam ama şehrn geneline bakınca pek birşey çıkacak gibi durmuyor. İzmir in gözünü seveyim.

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
0001.jpg
İstanbul Avrupa yakasında yol bisikletinizle antrenman yapıyorsanız alternatifiniz maalesef çok fazla değil. Şehrin kalabalık yapısı,araç popülasyonu,trafikte bisikletliye duyulmayan saygı...
cool-down.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...