Bugün trafikte ceza yağacak !!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Murat EVGİN tarafından paylaşıldı.

 1. Murat EVGİN

  Murat EVGİN Bisikletkolik

  Kayıt:
  9 Kasım 2004
  Mesajlar:
  1.014
  Beğeniler:
  1.061
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Yarın trafikte ceza yağacak
  Fahri trafik müfettişleri yarın,''Trafikte Sıfır Tolerans Günü'' kapsamında, 81 ilde kural ihlali yapan araç sürücülerine ceza yazacak. Türkiye Fahri Trafik Müfettişleri Derneği'nce yapılacak uygulamada, trafik müfettişleri, polis ve jandarma ile sokaklara çıkacak.
  Trafik ihlalleriyle ve trafik kazalarıyla mücadele kapsamında düzenlenen gün boyunca trafik ihlali yapan sürücülere tolerans gösterilmeyecek.

  Türkiye Fahri Trafik Müfettişleri Derneği Başkanı İhsan Memiş, yarın 11 bin trafik müfettişinin sokaklara çıkarak 24 saat süreyle görev yapacağı söyledi. Memiş, ileriki yıllarda da 21 Haziran günlerinde Trafikte Sıfır Tolerans Günü uygulamasının gerçekleştirileceğini belirterek, trafik müfettişlerinden kural ihlali yapan sürücülere ceza yazmalarını istedi.

  Uygulamanın gizli denetim olduğunu söyleyen Memiş, otobüste, dolmuşta ya da sokakta yürüyen trafik müfettişinin araçları durdurmadan ceza yazabileceğini ifade etti. Memiş, toplumu eğitmenin ve kurallara uyulmasını sağlamanın amaçlandığını kaydetti.
   
 2. Mustafa KILIÇ

  Mustafa KILIÇ Kıdemli Üye

  Kayıt:
  6 Eylül 2004
  Mesajlar:
  242
  Beğeniler:
  365
  Şehir:
  Samsun
  Adı:
  Mustafa Sedat KILIÇ
  Seviye:
  Fahri trafik müfettişlerinin bugüne özel hazırladıkları bir "kara liste" var mı acep ?
  - Ulan şu üst komşu da her sabah yüksek sesle müzik dinliyor, susmak bilmeyen köpeği de cabası...not edeyim plakasını, 21 haziranda defterini düreriz ... 34 UH 50..

  - Ya karşıki markete ne demeli... Günün her anı markete mal boşaltmaya gelebilecek bir kamyonu olur adinin... Bir kez olsun park edebildiğimi hatırlamıyorum oraya , hep onun yüzünden mahallede iki tur atmışımdır ... Kendi jeep'ine her zaman yer vardır ... 34 MRK ...

  - Tüpçüyü atlamayayım... Güzelim pazar günlerimin en keyifli anında, okuduğum köşe yazılarının arasında turlayan tüp arabasının son iki rakamı neydi yaw ... Hah... 34 AY 89..

  Bu tür bir listeleri var mıdır acaba ? Önceden bir nedenle diş biledikleri ve canına okumak için bugünü bekledikleri ? Objektif olup olmadıkları ve tarafsızlıkları garanti midir ? Öyle ise, nasıl ? Merak ederim ... :)
   
 3. ismailofli

  ismailofli Bisikletkolik

  Kayıt:
  7 Ocak 2006
  Mesajlar:
  1.033
  Beğeniler:
  469
  Şehir:
  istanbul
  Seviye:
  valla ne kadar yazılırsa yazılsın yine ders alan veya ödeyen olurmu?????
  ayrıca hala rüşvet yiyen çıkmışmıdır?
  merak konusu cevapları bilinsede!!!......
   

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
upload_2017-5-5_22-36-53.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
upload_2016-8-24_10-50-58.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...