Bugün Taşucunda Yarış Vardı

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
Başta motorla gidiyordum çarşıda baktım 3 tane yol bisikletli arkadaş yarıştan haberim yoktu aklımdan konuşmak geçti işte buralı mısınız tur için mi geldiniz şeklinde yanlarında bayan olunca vazgeçtim sonra baktı her taraftan bir scott bir trek çıkıp duruyor o an ayıktım yarış olduğuna ben de 1 haftaya sedona 331 almayı düşünüyordum o bisikletleri görünce sedonadan soğudum o kalabalığı kıskandım falan umarım konu doğru yerdedir .

Scudo

Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
345
Bisiklet
Scott
Takvimde yarış görünmüyor. mersindeki yarış 1-2 ay önce oldu başka birşeydir.

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
Bir yarış vardı ama belki resmi değildir ama vardı katılanlar da boş kişiler değildi ama taşucunda da o kadar bisiklet kullanıcısı oldugunu sanmıyorum normal zamanlarda hiç görmedim öyle yol bisikletiyle gezen

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mersinde Şu an sezonun ilk puanlı Türkiye Triathlon şampiyonası yapılıyor arkadaşlar. Ben askere gideceğimden dolayı katılamadım ....

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
bugün yollar kapalıydı yine yarış vardı sanırım

m6rk

Daimi Üye
Tepki
167
Yarış 7 Nisan pazar günü yapıldı. 6 Nisan'da gördüklerin parkuru denemek için biniyorlardı. Akşam 6'da teknik toplantı olduğu ve katılım zorunlu olduğu için tüm yarışmacılar cumartesi gününden Taşucu'na geldiler. Toplam 143 triatlet yarıştı, biri de bendim :)

Sedona'dan soğuman yersiz. Fena bisiklet yapmıyor, bütçene uygun bir modeli gönül rahatlığıyla alabilirsin. Sanırım o günkü yarışta Sedona kullanan da vardı. Markalara modellere özellikle bu yaşta takılmana gerek yok, at sahibine göre kişner ;)

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
@m6rk

Bir dahaki geldiğinizde haber verin de 2 pedalın belini kıralım :) bu arada ben de aldım sedona 331'imi gayet memnunum 5 günde 75 km yol yaptım ilk gün 6 km zor gittim işte o zaman hevesim kaçmıştı işin içine girmeden rahat görünüyor ama zorlandım ilk gün sonraki günler baktım rahat gidiyorum 15 - 20 şuan gece ekipmanım olmadığından her akşamüstü 1-1.5 saat biniyorum o arada ne kadar çok yapabilirsem artık lafı uzattım niye uzattım bilemem ama iyi günler :D

m6rk

Daimi Üye
Tepki
167
Güle güle kullan. Kask ve gözlük kullanmayı ihmal etme. Henüz almadıysan ve bisiklet sporuna devam etmeye kararlıysan en kısa zamanda spd pedal ve ayakkabı almayı unutma. Ben çok geç kullanmaya başladım ve o kadar geciktiğime pişman oldum. Kilitli pedalın verdiği bisiklet keyfi bambaşka.