Bugün ben de ilk kazamı yaptım

ysnakblt

Daimi Üye
Tepki
208
İsim
Yasin Akbulut
Bisiklet
Orbea
Merhaba saygideger forum uyeleri
Yaklasik 1 bucuk senedir yol bisikleti kullaniyorum
Bugun yeni magazam ( haramidere torium avm ) ye bisikletle gitmek istedim deneme amacli . Cunku bugun izinliydim
Ciktim yola avm ye vardim . Arkadaslarima video attim avm ye geldim diye. Geri donusu konustuk , ters yonden en sol taraftan geri gidiyorum firsat olursa kaldirimdan gidiyorum az ilerde genis bi kaldirim var, Kaldirima vardim iett duragi var 1 2 kisi var sag taraflarindan gectim 5 mt sonra ellerimi belime goturdum bi anda direksiyon bosta kalinca saga sola yalpaladi toparlayamadan sol yanima dustum hizim fazla degil ( 25 kmh vardir ) Allahtan , Ve kaldirimda oluyor bu olay dustum ufaktanda biraz surttum yere dustugumdeki agri tarif edilemez kilolu insanim siz dusunun etkiyi kalktim 1 allahin kulu gelmedi noldu biseyin varmi diye, herkez kendi halinde
Kalktim sol kolum eklem tarafi surtmustum sag fren koluda hafif sola dogru yamulmustu ( sag fren vites kolu ) duserken ordan destek aldim galiba hatirlamiyorum yamulmus azcik
Sag ayak bilegim baldir kismi morarmis agri git gide artiyo ( cok muhim degil ) . Biraz elimde getirdim dayanamadim o agri ve aciyla bindim cunku yol cok uzak ve bisikletle gitmem gerekiyordu, Eve geldim resimlerimi cektim suan icin iyiyim birseyim yok siz daha dikkatli olun benimki ufak bi kaza hatta kaza bile sayilmaz dusus diyelim siz daha tedbirli olun ozelliklede ( gidondan elinizi birakmayin ) ben o hatayi c
20190919_161918.jpg
20190919_161933.jpg
ok yapardim bugun dustugum icin dahada yapmam dikkat edin kendinize esen kalin

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Cok gecmis olsun. Geçenlerde pastaneden pogca aliyordum, arkada bir gumburtu koptu sonra bağırarak aile icerikli kufurler duydum. Arkama bi baktim bisikletli birisi yerde. Kostum neyin var gbisinden. Eleman sövmeye devam ederek ilerdeki araci gosterdi. Herif telefonunla ilgilenirken arkadasi gormemis vurmus yandan. Sonra ne mi oldu dersiniz? O vuran araçtaki serefsiz arabadan inmedi bile. Durmus oylleeee telefonuyla oynuyordu. Sanirim intstagramda canli hikaye paylasiyordu o anda inip hikayeyi bozmaya kiyamadi sanirsam. Burdan o herife te senin ¤¥~£♡¥[¥`¥¤¥{×} ¥》(&#&#& hikayeni @^@&@~`¥¤¤£ kullanacagin akilli telefonun ta anasi#^@*@*@ . Neyse . Nasil bir cagdayiz inanmak güç

mhtozel

Forum Demirbaşı
Tepki
873
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun hocam ben 15-20 günde bir düşmezsem yapamıyorum. Ama En kötüsü tramvay rayına girdiğim zamankiydi 30 km civarı giderken birden bisiklet kitlendi. Pedallar bile nasıl çoktu anlamadım yerde sektim resmen. Gravel kullanıyorum toprak yolda çok dolaştığımda kayıp düşmelerinin haddi hesabı yok. Bir süre sonra alışıyor insan düşmeyince eksikliğini hissediyor. :D

gezgin gezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.599
İsim
mehmet emin
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Geçmiş olsun. Ağrıyan yerlere soğuk baskı yapın. Ne olur ne olmaz yine de gidip bi doktora görünün.

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
geçmiş olsun...yalnız o nasıl bir zoomlama maşallah kıl köklerini bile göstermiş hangi makinayla çektiniz?

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Kaldırımda 25km ile giderken mi düştünüz?

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç. ve er ai

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

Bu vesileyle tekrar hatırlatayım: Araba yoluna ters yönde girerseniz, kaldırımda 25 km falan yapmaya kalkarsanız; kimseden size ve bisikletinize saygı duymasını falan beklemeyin. Ne motorlu taşıtlardan, ne yayalardan.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bisikleti nasıl sürüyorsanız buraya da öyle yazmışsınız. bisiklete biraz ara verip türkçe dilbilgisi kitaplarına vakit ayırın ki "gramer" nedir, ne işe yarar, bisiklet sürmenin de grameri var mıdır, diye tefekkür ihtimaliniz olsun :)

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
başlığı görünce hep bu anı bekliyormuşsun gibi bir his oluştu bende.

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun. Hem ters yön, hem kaldırım, hem 25km hız, hem elleri bırakarak sürmek. Tam "böyle yapmayın" örneği olmuş.
Allah beterinden korusun, kızarıklıklarla atlatmışsınız. Hem de çok ucuz atlatmışsınız, verilmiş sadakanız varmış.

BurakMehmet

Daimi Üye
Tepki
529
İsim
Burak Mehmet
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Öncelikle geçmiş olsun. Yazıdaki yazım ve imla hataları sadece beni mi rahatsız ediyor?
gözüm kanadı..

Konu sahibine geçmiş olsun. Sizin kazanızın bilimde bir ismi var. İkarus sendromu. oldum başardım dediğiniz an aşırı öz güven hata yapmanıza neden oluyor.
Geçmiş olsun..

• Beğen
Tepkiler: Mustafa.bnck

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.568
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun. Bu sene 1.5 ay önce araba çarptı bana arkadan kırmızı bölgede saatlerde kendimi bilmeden yattım. Geçen sene önüme küçük bir çocuk atlamıştı, ondan kurtulayım derken takla atıp dudağımı yarıp 9 dikiş attırmıştım. p ç t k gibi harfleri ağzımı açmadan söyleyebiliyordum. Birde geçen sene Audi marka bir araç sırf kötü niyetle yanımda silme geçip, aynasıyla beni düşürmüştü. Bu seneki kotamı araba çarpması ile doldurmuş olmayı diliyorum. Seninki başlangıç seviye kazacı için çok ufak bir olay gibi görünüyor. Ha birde at arabasının altına girdiğim trajikomik bir kazam var onu ayrı olarak anlatabilirim.

• Beğen
Tepkiler: mazot ve Cemal Ç.

ysnakblt

Daimi Üye
Tepki
208
İsim
Yasin Akbulut
Bisiklet
Orbea
geçmiş olsun...yalnız o nasıl bir zoomlama maşallah kıl köklerini bile göstermiş hangi makinayla çektiniz?
Sagolun tesekkurler telefon samsung galaxy s9 plus

Geçmiş olsun. Bu sene 1.5 ay önce araba çarptı bana arkadan kırmızı bölgede saatlerde kendimi bilmeden yattım. Geçen sene önüme küçük bir çocuk atlamıştı, ondan kurtulayım derken takla atıp dudağımı yarıp 9 dikiş attırmıştım. p ç t k gibi harfleri ağzımı açmadan söyleyebiliyordum. Birde geçen sene Audi marka bir araç sırf kötü niyetle yanımda silme geçip, aynasıyla beni düşürmüştü. Bu seneki kotamı araba çarpması ile doldurmuş olmayı diliyorum. Seninki başlangıç seviye kazacı için çok ufak bir olay gibi görünüyor. Ha birde at arabasının altına girdiğim trajikomik bir kazam var onu ayrı olarak anlatabilirim.
Aman hocam dikkat edin kendinize bi okutup ufletin benimki ufak biseydi genelde bilgilendirme amacli yazdim :)

Geçmiş olsun. Hem ters yön, hem kaldırım, hem 25km hız, hem elleri bırakarak sürmek. Tam "böyle yapmayın" örneği olmuş.
Allah beterinden korusun, kızarıklıklarla atlatmışsınız. Hem de çok ucuz atlatmışsınız, verilmiş sadakanız varmış.
Sagolun hocam o an belim agridi bi an
Zaten yokus ellerimi belime goturdum ( yani soyle soyleyeyim belime elimle destek verip azda olsa aciyi bastirmasi icin belki iyi gelir diye ) anlik bisey zaten o saniyede direksiyon bi saga bi sola kontrol edeyim derken yapistik yere saglik olsun daha kotulerinide gordum ben kendime kiziyorum bu milletin halini gorunce gelirken 3 kisi gordum hicbirinde kask yok eldiven yok Allaha emanet gidiyorlar gecerken selam veriyorum kask nerde kask diyorum adam veya bayan gulup geciyor

Son düzenleme: