Buff muadili ürünler yardım!!

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
arkadaslar selamlar bir alışveriş sitesinde 7.90 tl ye head extreme marka bufflar var. orjinali sanırım dikişsiz bunlarda dikiş var sanırım ama hiç kullanmadım bilmiyorum. alan kullanan arkadaslar bilgi verirse sevinirim. ayrıca bisikletli falan güzel modelleride mevcut..

• Beğen
Tepkiler: Kader Kerem
Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Bunlarda da dikiş yok.. Buradan almadım ama kullandım bunlardan..
Buff'tan tek farkı biraz daha kısa olmaları, onun dışında aynı görevi görüyorlar..

http://www.bitenekadar.com/images/urun/buyuk/21571_1.jpg

• Beğen
Tepkiler: zahiradam

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
30 tl verebilirseniz buff alırsınız.Benim gibi 8-10 tl verirseniz bu ürünlerden alırsınız ben 10-15 adet aldım buradan hiç sıkıntım yok arkadaşlara da aldım.Tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: zahiradam

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
@İslam Gölge

hocam bunlarda dikiş var diye biliyorum ben. ama sizi referans alarak siparişimi veriyorum hemen. teşekkür ederim..

• Beğen
Tepkiler: İslam Gölge

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
yaptım bi çılgınlık bi bisiklet desenli bi de tek renk aldım. kargo iki güne gelir yorum yaparım arkadaslar..

• Beğen

zahiradam

Aktif Üye
Tepki
46
bugun buff lar elime ulaştı. orjinalini kullanmadığım için bilmiyorum fakat bu ürünlerde fena değil. dikişsiz. maske oalrak kullanımı rahat fakat bere için çok kısa kalıyo. zaten maske olarak kullanmak için aldım. yani sorun yok arkadasdlar. 7.90 tl ye her türlü alınır..

• Beğen