BuDa BeNim KüLüStÜr :)

eemre95

Aktif Üye
Tepki
29
Arkadaşlar sizce nasıl bisiklet ?

http://eemre95.spaces.live.com/photos/cns!A3D742D11D538ABF!204/?startingImageIndex=1&commentsExpand=0&addCommentExpand=0&addCommentFocus=0&pauseSlideshow=0

(link)

(link)

(link)

(link)

Ben bu resimleri direkten buraya nasıl koyabilirim ?

Scudo

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@eemre95

Murat abimiz (link) anlatmış foruma nasıl resim ekleyebileceğimizi ;)

Bunun dışında, Şeref arkadaşımız da forumumuza resim eklemek için kolay bir yol daha göstermişti.
O konuya da (link) ulaşabilirsin ;)

Kolay gelsin..

• Beğen
Tepkiler: eemre95

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@secwoo

alakası yok ama;
bisikletin yerli marka mı? ilk kez duydum bu markayı da, bir tür meyve ismine de çok benziyo, hatta Antalya'dan reçelleri getirtiliyo buralara da..

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
neyin teşekkürü şimdi bu :)

biz ne yaptık ki bekliyoruz hala resimleri o kadar beklentiye girdik

msnine eklemen lazım ordaki resimlerine bakmamız için ancak da gerek yok, (link) adresine upload edip buraya aktarabilirsin, senin yaşın da baya küçükmüş, senin bu konuları bizden çok daha iyi anlıyo olman gerek :)

eemre95

Aktif Üye
Tepki
29
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

Ben bu bisikletimden çok memnunum km saati'detaktırınca tam olcak. sizlerinde yorumlarını bekliyorum.

Bana bu resimleri buraya koymakta yardımcı olan H.okyay abime çok teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: tuninger_haa

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
o ortadaki neyin göstergesi? ben ilk defa görüyorum eğer o vites göstergesiyse,

km saati takıcam dediğine göre demek ki değil

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
buna avatarımdaki gibi dijital yerine ibreli çok güzel gider, yalnız yer yaratmalısın, bi de km saati alıcaksan arkasından aydınlatmalı ışıklı falan al ki akşam da işine yarasın, ben ucuzunu aldım hemen, akşam bir şey anlamıyorum yani.

nesi külüstür bunun? yeni bisiklet, hevesini kırmışlar anlaşılan senin yeterince bu forumda,

işte buna kızıyorum arkadaş, isteyen istediğini alır tabi de, aşağılayan adamlar çıkıyo boş boş konuşuyolar sonra böyleleri de aldığı bisikletten keyif alamaz hale geliyor..Sonra da açmış benim külüstür diye, senin bindiğin de bisiklet kardeşim, keyfini çıkar yine de, tabi görüyosun o kadar milyarlık pahalı bisikletleri heves mi kalır insanda? kalmalı yine de ne olursa olsun, seversen bisikletini o da senin altında sana nice zamanlar boyu hizmet verir..

hem kaldırımlardan çok sağlam inersin, vites takımını dağıtmamış olursun sağlam kalır, tepe ve yokuş aşağı engebeli yollarda çok rahat sürebilirsin, hızlanabilirsin de çok rahat, tek dezavantajın yokuş yukarı çıkışların ama daha çok güçlenirsin; bu 2kg dambıl kaldıran adama göre 5kg dambılla çalışıp daha hızlı ve daha fazla gelişmeye benzer..

Daha yaşın çok erken, ilerde zaten boyun atar, iyice fiziksel değişim ve gelişimden sonra kendine göre süper bir şey alırsın..

gokhancan

Forum Bağımlısı
Tepki
661
@celil.mayaoglu

Külüstür falan değil gayette guzel. Genc bir kardeşimizin anlamsız rekabet yüzünden bisikletine külüstür dememesi başkalarının dusuncelerinin esiri olup cıkmaması lazım.

Eğer sen beyeniyorsan kardeşim kesinlikle başkasının ağzından cıkana dikkat etme.

Sen başkası olamassın, onlarda sen olamaz. Her birey ayrıdır ve kesinlikle bisikletini iyi gunlerde kullan.

Performansını yükselt bununla .Bu arada paranı topla. Harclıklarından tasarruf yap. zamanla bu bisiklet yetmicek sora kendine uygun bi bisiklet yapabilesin.

• Beğen

eemre95

Aktif Üye
Tepki
29
O ortadaki vites göstergesi km saati'de alıcam sizce ne kadarlık almalıyım ? celil mayaoğlu doğru söylüyor bu forumda çok hevesim kırıldı. :(

• Beğen
Tepkiler: celil.mayaoglu

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
@eemre95

boşver sen :)

bununla güzel güzel yine de sen gez dolaş, gelişirsin hem büyüme çağındasın,

şimdiden yetişkin gibi almaya kalksan ilerde boyuna ufak gelir şimdiki bisikletin,

hem sen şanslısın bu yaşta öğreniyosun, senin gibi olamayanlar da var, en azından görüp anlıyosun ne nedir değildir diye, en azından bisikletini tamire veya bakıma götürdüğünde tamircin seni kazıklayamaz sendeki parçayı alıp yerine markasız ucuz parça takarak.

Hem bisikletindeki o gösterge de açıkçası hoşuma gitti :)
Gidonda yer olsa talip olurdum yani :p

çift amortisörlü olması hariç kötü tarafı yok yani, amortisörlü, tourney vites var, shimano olmayan dandik olmadığına şükret, jant seti de hoş, valla benimkinden de güzel,

kadro alüminyum ve sadece öncen amortisörlü olsaydı muhteşem olurdu o bisiklet ama olsun, en azından daha sağlam kadron var elinde, ufak tefek darbe aldığında içine göçüp yamulmaz ciddi kaza olmadıkça(Allah korusun, önce önemli olan senin sağlığın tabiki).
Yokuş yukarı çıkışların hariç zorlamaz seni asla.Zamanında vitesi olmayan bisiklete binerdik senin yaşlarında, o zamanlar da 18 vitesli bisiklet ilk çıktığında herkes başında toplanırdı bisikletinin, hem 18in üstünde vites de yoktu piyasada. Vitesli olmayan bisikletle başlasaydın öpüp başına koyardın, sen boşver bunları, o zamanında kimsenin babası altına corratec, scott,merida,trek falan çekmiyodu yani :)

Hatta bisiklet bile yoktu çoğunda sen yoluna bak, fikir almış oluyosun dedim ya, bunu kullan parçalanana kadar, 2.yi güzel bir şey alırsın..

eemre95

Aktif Üye
Tepki
29
Ben km saati çok almak istiyorum nolur yardım edin :)

celil.mayaoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
409
10liradan başlıyo Emrecim, nasıl bir şey istediğine bağlı :)

avatara koyduğum 10liralık, bunun bir büyüğü var kocaman ekranlı 15lira, AS SIZE marka, sirkeciden alabilirsin.

Daha sağlam, daha elverişli olanları hatta kablosuzu da var.

(ayrıca gece de sürerken ekrana bakıp da hızımı görebileceğim aydınlatmalı bulunabilir mi acaba? ben de arıyorum bundan kurtulabilirim ilerde birine satıp)

• Beğen

eemre95

Aktif Üye
Tepki
29
celil.mayaoğlu bana messenger adresini verirmisin ben daha bisiklet konularında yeniyim msn'den sana danışabilirmiyim ? :)

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
kazasız sürüşler, çok rahat kullanımı var gibi duruyor. evet km saatide takarsan full olur.

• Beğen

eemre95

Aktif Üye
Tepki
29
Evet çok rahat ama bana km saati tavsiye edermisiniz çok fazla pahalı olmasın ama güzel kaliteli olsun ?