Bu videodan sonra kimler Canyoncu kimler kamyoncu belli oldu

Scudo

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
175
Bisiklet
Kron
Arkadaki adamın refleksini her izleyişimde içten içe kıskanıyorum :D
Yiğit'e de katılıyorum bunun gibi hıyar çok olsa da yol vereni şerit değiştirenini çok gördüm.

• Beğen
Tepkiler: Chucky-1

muratto

Aktif Üye
Tepki
170
İsim
murat topcu
Bisiklet
Focus
Buna benzer bir olay bostancı minubus yolundaki otobüslerin aşşağıya sahile dogru indiği yol ayrımında basıma geldi. Sol tarafımdakı araba ben yokmuşum gibi sağ tarafa geçmeye çalıştı ve arabanın tamponunu bacağımda hissettım. O sinirle bagıra cagıra arabanın canını yumrukladım, ıyıkı kırılmamıs cam elımı kesıcektım bır de. Neyse adam arabadan indi sinirli sinirli neymiş efendim arabanın camını kıracakmışım, adamın olaydan haberi bile yok yani beni farketmemiş heralde. Adamla tartısmaya baslayınca adamın arabadan çakıyı alıp beni bıçaklayacağından korktum, bu tur adamların sagı solu bellı olmaz, polisi arayayım ıstersen dedikten sonra adamın rengi attı çekip gitti zaten. Anlayacağınız yaptığı yanına kar kaldı adamın

• Beğen

UtkuSener

Forum Demirbaşı
Tepki
678
Bisiklet
Trek
2. videodaki arkadaşın başına birşey geleceği gidişinden belliydi zaten :D bisiklet kullanıcıları olarak unutmamamız gereken bir durum var, hepimiz çoğunluğa göre hareket ederiz. Sayı olarak trafikte en fazla otomobil vardır, bu sebeple bütün sürücüler otomobile koşullanarak araç kullanır. bisiklet ve motorsikletler yol birleşim noktalarında aralardan geçip araçlarla şerit paylaşımı yapabilir ama duran bir aracın yanından geçerken bilmemiz gereken şudur, o araç durduğu anda önündeki yoldan geçecek araç sürücüsü aradan bisiklet veya motorsikletin çıkacağını düşünmez, hiçbirimiz düşünmeyiz çünkü yolda duran bir araç var şerit akışı kapanmış diye algılar yola çıkarız.

canyon konusunda da o hızla giden nesnenin bisiklet olmasını geçin 40km ile giderken arabanın jantına demir bir çubuk girse araç da hasar almadan kurtulamaz.

• Beğen