Bu Univega Dallas'ta tek seninki ne renk ?

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Oncelikle Bursali arkadaslarin affina siginiyorum onlarin basliklarini kullandigim icin :D , buraya gelirlerse onlara Texas'in meshur buyuk pirzolasini ismarlar anlasiriz yanindada buranin yerel markasi Shiner birada ismarlarim; Trek dayanismasi ;)

Bu bisiklet yaklasik 8-10 yasinda ama gayet saglam bir bisiklet. 21 inc kadro, aliminyum (alasimi 6068mi ne)Shimano vites-vites degistirici-fren kollari-QR-gobek, Kenda lastikler,ARAYA hafif jantlar( cok iyi ayar tutuyor) Garajimda yer tuttugu icin satilik, umarim bu hafta satilir. Trek icin yer lazim...

(link)[/URL]

(link)[/URL]

(link)[/URL]

(link)[/URL]

(link)[/URL]

(link)[/URL]

(link)[/URL]
(link)[/URL]

(link)[/URL]

Scudo

E.GURCAN

Daimi Üye
Tepki
231
İsim
Erol
Bisiklet
Focus
Bu tarz eski bisikletlere giderek ilgim artıyo.

Çok güzel bi bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: Ozzgurr

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Dallas da bu bisklet de gider yani...Rahatlık ve sağlamlıkda stx gibisi yok gerçekden...Daha iyileirne binmen dileğiyle...Paylaşım'ın için tşk ler iyi forumlar...

• Beğen

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@Serdar TEBER

Selam komsu, bisiklet Allen da( kuzey Dallas) benim garajda duruyor, $ 175 istiyorum. ( cash & carry ) :D

Birde tesekkur konusuna deginmek istiyorum, ben bir kere tikliyorum ama sistem bazen 3 bazen 2 bazen 1 tesekkur veriyor, cok enteresan durum. Sanmayinki yorumunu cok begenmedim kisiler az tesekkur aliyor, benim kontrolum disinda olan birsey.

Neyse bol kepceden tesekkurler kimseyi incitmez :)

• Beğen
Tepkiler: matrixod

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Alivio vites-fren kollarının aynısından kullanmıştım. Çıktığı zaman almıştım hatta, 11-12 yıl önce. Çok severdim. Bisikletinin de o kadar yaşı var sanırım, ama temiz görünüyor. Çok da güzel duruyor. Güle güle kullan...

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
Bisiklet gerçekten güzel. Özellikle kadronun renk tonu ve sele çok hoşuma gitti.

Başlık konusuna gelince,
Aslında bu başlık Trek sahipleri ve Trek modellerine itafen kullanıyorduk ama sizde bir trek kullanıcısı olduğunuz için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz :)

Selamlar...

• Beğen

ahmett05

Aktif Üye
Tepki
18
cok guzel orjinal bi bisiklet.. benim evde 94den kalma bisiklet dergisi var ordada univega team shockblok diye bi model var arka amortisoru ust borunun içine entegre etmişler.. hala hastayım o modele.. oralarda meshur bir marka sanırım..

• Beğen

kazıma

Forum Demirbaşı
Tepki
65
bisiklet yaşına rağmen çok iyi duruyor iyi bakılmış güzel bir bisiklet alana hayırlı olsun

• Beğen

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@ahmett05

Sanirim su anda satilmiyor Univega ara sira goruyorum yollarda.

Bu arada $ 160'a sattim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yeni bisikletini merakla bekliyorum ama bu bisiklette çok güzel şimdiden hayırlı olsun bol pedallar.

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
@Mehmet Keten

Tesekkurler Mehmet, aslinda yeni bisikletimin fotolari Galeri Trek te var ama evdeki bir parcanin daha takilmasi lazim ondan sonra buraya tesrif edecek.