bu sırt çantasını kullanan var mı?

Tunahan KORKUT

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Carraro
(link)
bisiklet binerken kullandığım sırt çantası klasik bi okul çantası. daha düne kadar okula gidip gelirken kitaplarımı koymak için kullanıyordum. ama bisiklet kullanmaya başladiğım günden beri bu çantamı kullanıyorum. ama çantam eskidi ve bi bisiklet sırt çantası arıyorum. yukarıda linki verdiğim çantayı kullanan var mı.? bisiklet kullanırken nasıl olur acaba?

Scudo

adamCliff

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Corratec
Çanta biraz profesyonelmiş.Günlük kullanım için lazımsa 5 litre yetmeyebilir.Ben şu modeli kullanıyorum, memnunum. (link)

İçine bisikletle ilgili lazım olabilecek herşey sığıyor artı telefon gözlük anahtar gibi üzerimde taşımam gereken şeyleri de ön gözüne koyabiliyorum.Fiyat performans ürünü.Sırt kısmı fileli olmadığı için haliyle terletebiliyor, sırtım terlemesin derseniz de paraya kıyıp profesyonel bir model almanız gerekir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhabalar Tunahan bey,
Bu çantayı kullanmıyorum fakat bende ferrino 15+3 sırt çantasını kullanıyorum. Sizin bu seçtiğiniz model tam bir bisiklet sırt çantası, 1LT su torbası gözü var bana yetmezdi ama siz nekadar su tüketiyorsunuz bilemiyorum ama bence daha büyük veya daha hafif bişey aramanıza gerek yok. Yaptığınız günlük kısa turlarda gayet iş görecektir.

Tunahan KORKUT

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Carraro
adem bey teşekkür ederim yorumunuz için . benim kullandığım çantada sırtımı terletiyor. bu sayede kışın sırtımı sıcak tutuyor çanta ama yazın terlememe neden oluyor.
ali bey sizin kullandığınız çantaya baktım o da gayet güzel . şu ara büyük bi dağcı sırt çantasıda almayı düşündüğüm için de bu çanta benim için ideal .su sıkıntım oluyor ama bisikletimde 2. bir matara koyma yeri var onu da faaliyete sokacağım . termoslu mataralarla su sıkıntımı halledebilirim