Bu sefer de Pinokyo'yu diriltiyoruz.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
bu arada üstadı da tebrik ederim Naiften sonra yine harika bir iş çıkarmış.

Scudo

ugur4

Üye
Tepki
32
pinokyolar gercektende cok hoşlar. katlanıyor olması kendisini avantajlı kılıyor.

Cengizhan Terzi

Forum Bağımlısı
Tepki
197
ben daha 5 yaşındayken pinokyo ile bi kaza yapmıstım akıllara zarar . hastahenelik olmustum. aldınmdan tas ayıklıyorlardı. Hala hatırlıyorum.

kötü anısı var bende ama abimiz pinokyoyu cok guzel toplamıs ellerine sağlık :)

Fatih Sert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.891
1977 yılında babamın hurdacıdan alıp yenilettiği pinokyom aklıma geldi. Hislendim şimdi. Hislendim çünkü sokakta o bisikletimle oynarken, babamın tutuklanışını ve götürülüşünü onun üzerinden seyretmiştim. 10 yaşındaydım ve askeri cip babamı alıp bilinmeze götürmüştü. Babam beraat edip 45 gün sonra işkence görmüş ve zayıflamış halde eve döndüğünde, pinokyom yine yanımdaydı sokakta....

Ama annem bir hurdacıya sattı ben büyüyünce onu. Keşke.......

İyi saklayın onu... Kazasız iyi hatıralarla dolu sürüşler dilerim.

Not : Lütfen hatırama farklı manalar yüklemeyiniz. Tşk.

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Bu bisikletin bende hem iyi hem de kötü anısı vardır. Babam onu Fatih, Şehzadebaşı'ndaki bir mağazadan almıştı. Bebekliğimde balkonda sürdüğümden sonra kullandığım 2. bisikletimdi. Başta arkasında 3. mini bir tekerlek monteydi. Düşüp kalkarak bisiklet üstünde durmayı öğrenince onu söktük. O zaman toprak ve mıcır olan mahallenin yollarında sürmekteydim. Kardeşimle birlikte 2 kez binmişliğim vardı. İlkinde annem bizi alışverişe yollamıştı, ben de daha fazla bisiklet süreyim diye yolu uzattım. Alışveriş yaptık ama eve döndüğünde annem ikimizi de dövmüştü ve 1 hafta dışarı çıkamama cezası almıştık. İkincisinde yine arkamda bana tutunan kardeşim, evimin sokağının aşağısında fren yapmakta gecikince benle birlikte bisikletten düşmüş ve düşmenin acısından mıdır nedir, bisikletten soğumuştu. 1989'da bisikletim, o dönem apartmanımızın en üst katında oturan ve aramızın limoni olduğu bir komşunun oğlu tarafından o zaman onu koyduğumuz apartmanın bodrumundan çalındı. O nedenle şimdiki bisikletimi aldığım 1995'e kadar bisiklete binemedim.

Abdullah26

Üye
Tepki
0
İsim
Abdullah
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Beldesan
Bisiklet türü
Katlanır
@aydin merhaba bana pinokyo sticker lazim yapan var mi biliyomusunuz eskisehirden yaziyorum burda kimse yapmiyor butun reklamcilara gittim kimse yapamam dedi sizin var mi bildiginiz bir yer yapan