bu pazar da bişiler yapalım eskişehirde?

bu pazar nereye gidelim???

• kütahya ılıcaları ???

• sakarı ılıcalarıııı ? ? ?

• Toplam katılım
    9

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bozuk_para

:) Bana da iyi geldi. Ne zamandır yazmıyorum bu kadar :p

Saat 6 neyse 4-5te Bursa yoluna çıktık geçen sene kaç kez. Var öyle bir grup da şu an biraz dağınık bakalım :D Toplanırız yakında. Kalabalık grup oldumu illaki 9-10 zaten.

Pedallarız birgün bakalım inşallah. Ortaokuldan beri hiç görüştük mü biz tanır mıyız birbirimizi :D
(link)
Şu resimde sol altta gözlüklü halin ile şimdiki halin çok farklı görünüyor :) (Tabi yanlış hatırlamıyorsam) Yaşlanmışık kardeşim...

Bu arada mtb hiç mi yok sende ? Yol malum her yola dayanmıyor.

Grupta eleme konusuna gelince. Ilıca yolunda mutlaka elemek lazım diye düşünüyorum. Allah korusun sen elemezsin de o yollar birini uçuruma elerse hiç bir anlamı yok. Hele ki yolu bilmeyenler varsa... Ben uyarayım da :cool:

• Beğen
Tepkiler: jemboy
Scudo

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@escudos

Yahu kaç tanesi ısırdı seni ? Ya da kaç bisikletli gördün köpek tarafından ısırılan ? Alayı kuru gürültü :D (İstisnalar kaideyi bozmaz, karşınıza da çıkmaz inşallah) Rahat ol sen takma ;)

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
vay vay vay nerden çıktı olum bu resim eski günleri hatırladım be kötü oldum bide kendimi bulamadım galiba yere çöken benim en önde(bahsettiğin ben değilim engin :D) birazını hatırladım birazını unuttuk tabi deiştik tabi başta saçları döktük en büyük fark bide biras hayvanlaştık görüşmedik en son seni adliyede görmüştüm okula kayıt için sabıka kaydı alıodun : ) tanımayız heralde görsek :D
valla ben elerim yolda onları gerekirse ellerinde inerler :D
köpeklere ben alışığım da diğerlerini görücez

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bozuk_para

Fotoğraf çok net değil malesef. Mehmetçikten hatıra bir bu var elimde. Hmmm enginle karıştırdım ben seni. Kaç yıl geçti yahu olsun o kadar. Tekrar tanışırız biz de ne yapalım zararı yok :D

Konuyu yeterince dağıttım galiba. Sen toparlarsın artık

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@eYa

eyw hajım olur o kadar kaç sene oldu bizim okulu lise yaptılar artık tanışırız bigün yeterki sen dağıt toplaması sorun dilll

haydi sakarı sakarı kalmasııınnn .... :D:D:D:D

escudos

Aktif Üye
Tepki
29
arkadaslarla musaözü dönüşü saydığım kadarıyla 8 köpek cıktı karşımıza ve aralarında kaldık zor kurtardık kendimizi o günden beri fazla yaklaşmıyorum :D

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Hoşgeldin Efrahim...

Arkadaşlar ben son dakika golü yemek üzereyim. :mad: İyisi mi ben buradan saat ve buluşma yerini takip edeyim, pazar günü o saatte orada olmazsam beni beklemeyin. :(

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
@bebeto_6149

valla dokuzda kimse gelmiyo yedide hiç gelmez çoğunluk ne derse o olur söleyin bakalım ?

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
Elimde olmıyan nedenler nedeni ile geziyi iptal etmek durumunda kaldım arkadaşlar ben ve hasana gelemeiyoruz gelicek arkadaşlardan özür diler önümüzdeki gezilerde telafi ederiz.....

escudos

Aktif Üye
Tepki
29
tamam ne yapalım artık uff ya olsun bı daha kı sefere gıderız yıne gıtmek ısteyenler varsa ben yıne gelırım ama sanayi bölgesinde alt yapı calısmaları oldugu ıcın internet bağlantısı suanda bende yok o yüzden beni aramısınız yada msj atsanızda olur tel:0506 537 13 95 yasin forumu net olmadıgı ıcın takıp edemıyorum o yuzde ksr bakmayın...