Bu parçanın adı nedir ve nasıl bulurum?

S.Cihan Seven

Aktif Üye
Tepki
12
http://img696.imageshack.us/img696/8793/sadgvaf.jpg

Fotoğrafta yuvarlak içerisinde gözüken kısım klasik sistem vites kolu. Bu kol benden önceki sahibi tarafından sağ firen vites kolu bozulunca takılmış.

Ben sağ kol alıp yeni vites firen kolu bağlamak istiyorum fakat gittiğim bisikletçi klasik sitem kolun bağlı olduğu yerde vites kablosunun borununun sabitlendiği bir parça olduğunu hatta tam arkasında sol elcikten gelen kablonun bağlandığının aynısından olması gerektiğini ve bu parçanın bulunmadığını söyledi.
Açıkcası parçayı anlatabildimmi bilmiyorum detaylı fotağrafları yarın eklemeye çalışacağım ama bu tarz bisikletlerle ilgilenenler bilir sanırım.

Sizden istediğim buraya o parçadan nasıl bulurum, adı nedir nereden temin edilir, elinde olan varmıdır? Yardımlarınıza ciddi şekilde ihtiyacım var.

Scudo

S.Cihan Seven

Aktif Üye
Tepki
12
Buradan da arkadaşların yardımcı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.

yusuf samet yaraş

Aktif Üye
Tepki
41
(link)
burada satıyorlar, bildiğim kadarıyla çoğu bisikletçi de bulunmuyor ama biraz daha araştırırsanız belki başka yerde de bulabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: S.Cihan Seven

S.Cihan Seven

Aktif Üye
Tepki
12
@yusuf samet yaraş

Bu bilgi şimdilik çok işime yaradı bakalım başka daha uygun bir yer varmı bana sadece sağ gerekli ama sanırım set satılıyor.

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
yalnız önce sor bazen stoklarında olmayabiliyor :)

• Beğen
Tepkiler: S.Cihan Seven

S.Cihan Seven

Aktif Üye
Tepki
12
Ben başka ilana ulaşamadım eğer ulaşan olursa linkini paylaşmasını istiyorum. Elinde fazladan olupta satmak isteyen varsa onunla da görüşebilirim.

S.Cihan Seven

Aktif Üye
Tepki
12
@yusuf samet yaraş

Bu parçadan sipariş verdim umarım işimi görür.
Erdoğanlar bisikleti aradım bu parçadan yok bulması da çok zor dediler.