Bu neyin kafası ?

cembarlasic

Daimi Üye
Tepki
232
Bisiklet
Cannondale
Sıfırı 1479 tl olan

(link)

bir bisikletin hangi kafayla ikinci eli 2100 tl fiyatla satılmaya çalışılıyor acaba ?

(link)

Hadi diyelim isteyen istediği fiyatı verir ama yenisinden de çok yüksek bir fiyat vermek bariz bir şekilde bu iletişim çağında insanları ENAYİ YERİNE KOYMAK DEĞİL Mİ? :boese157:

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner
Scudo

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Sıfırı 400 450 lira olan bir bisikletin 2.eline adamlar 900 lira para veriyor.Üzerinde bir kaç değişiklik var oda toplasan 30 40 lira ediyor.Hatta bu dediğiniz markanın yaşça yüksek 15 20 yıllık olanına shımanonun ilk zamanlarında ürettiği ultegra ekipmanıyla 1300 liraya satanınıda gördüm.Daha sonraları alınmıyor diye 800'e çekti fiyatı.

cembarlasic

Daimi Üye
Tepki
232
Bisiklet
Cannondale
@can akıncılar

Bisiklet eski olur. Sıfırı bulunmaz ise satıcı istediği fiyatı ister (satamaz o ayrı)

Ama en bilinen satıcının 2012 model bisikletine de istenen bu para bana komik geldi.

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Kullanıcını diğer ilanlarınında bu ilanla farkı yok herhalde bisikletten anlamıyor .

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
zil, suluk, arka ve ön lamba ve jantlara kedi gözü reflektör takınca , birde sitede tek yazıverince , aman bunu kaçırmayayım diyebilecek bir müşteri arıyordur.

• Beğen
Tepkiler: cembarlasic

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
bunun adı ticarettir. her malın her fiyata alıcısı vardır. burda ineklere yedirdiğimiz caaanım karpuzlar, japonyada ateş pahası misal.

ilanda belirtmiş pazarlık olur diye. bilinçli bir alıcı olarak, almak isteyen, satan ile iletişime geçer, sıfırı burda bu kadar, ben de bu bisikleti almak istiyorum der ve teklifini sunar. ben bu bisikleti almak istesem satan kişiye teklifim 900 lira olur örneğin. ama tarzım olmayan bu bisiklet için, verebileceğim asıl rakam 250 lirayı geçmez :)

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
birde pazarlık olur diyor '' fiyata sende dahil misin '' diye sorarlar adama :)

• Beğen

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
sahibinden.com da biri flatbar dambiez satıyordu. evet 900 liralık bisiklet için 1150 istemiş. aradık sorduk hutchinson lastik takmış. anlayacağınız modifiye ücretini de alıcıya yüklüyor. 400 lira teklif ettik. kızdı.

• Beğen