Bu nasıl iş?

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında stratus tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. stratus

stratus Forum Demirbaşı

Seviye:
    "Yeni konu " butonuna tıkladığımda sürekli olarak 10 kasımla ilgli görüşlerin yeraldığı syfa çıkıyor. Konuyu açamıyorum. Bazen de asıl "bu " sayfa çıkıyor. Bu hatayı biran önce gidermeniz dileğiyle..

2. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    merhaba.yeni konu derken sayfayı biraz daha aşağıya çekerek deneyin.siz yanlışlıkla sol üstteki Türk Bayrağı`na tıklamaktasınız.

3. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    evet sayfayı biraz asagı çekmek gerekiyor her ne olursa olsun bir tek yeni konuda yapmıyor.

stratus

stratus Forum Demirbaşı

Seviye:
    "Yeni konu" butonuna tıkladığıma %100 eminim çünkü bayrakla arada bir mesafe var , yanlışlık sözkonusu değil yani buna eminim...

5. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:

problemin nedeni üstteki mesajımda bildirildi.bu kadar emin konuşmayalım.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-26_10-43-17.png
Her şey demek olmasa da, düzenli aralıklarla FTP tespiti yapıp, çalışma programını buna uyarlamak sistematik çalışmanın anahtarıdır, diyebilirim. Kaç çeşit FTP tespiti yapılabilir? 2004 yılında...
upload_2016-10-20_14-40-16.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.