Bu Maguralar Nasıl

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Benim gözümde;
Frende oldukça iyi, ön amortisörde orta seviyeli, arka amortisörde de orta seviyeli olduğunu düşündüğüm bir firma Magura.

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
bende magura hidrolik fren seti var cok memnunum..

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
benim arkadaşım da war deneme amaçlı bindim ama uzun yolda performansı nasıl ??? ben o maguralarla 70 km durmadan yayladan incem

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
''FREN ÖN / ARKA : Magura Julie disc 180/160 ''

''FREN KOLLARI : Magura Julie ''

bisikletimde bu maguralara sahibim ve uzun kısa yer mekan ayırmadan cok iyi calıstıgını soyleyebilirim :) bursa-tekirdag civarınada isen istedigin yerde deneyebilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Valla magura şuan ağırlık ve performans olarak dünyanın zirvesinde duruyor magura marta sl modeliyle...

Gustav M modeliylede doğu ve orta Avrupalıların DH, FR ve All Mountain kullanıcılarının %80 nin tercihi ve halen daha 8.5 m/sn2 gibi yüksek bir frenleme gübü oluşturabilen nadir frenlerden. (2007 XTR 7.2m/sn2 oluşturabiliyor)

Ayrıca Magura motocross ve yarışlarında ve paris dakar tarzında yarışlarda kullanılan motorsikletlere gidon ve gidon tutucu aparatlar ve fren ekipmanları üretiyor...

Ayrıca Halen dünyanın en çok satan ve en güçlü hidrolik jant frenini olan HS33'ü üretiyor ve trails street ve dj gibi bisiklet dallarında alternatifi olmayan bir fren üretiyorlar.

Sanırım bu bilgiler Maguranın hidrolik frendeki güç ve uzmanlığının bir göstergesi olabilmiştir...

mustynk

Üye
Tepki
7
bu magura marta sl red modelini en güvenilir nerden alabilirim ( güvenilir derken türkiyede yok sanırım)

peacemaker

Üye
Tepki
19
Başka hidrolik disk kullanmadım ama magura julie ler süper. Magura başka spor dallarında da olduğu için bisiklet konusunda hidrolikden aşağıya düşmüyor. Frende harika bir firma olduğunu düşünüyorum (hayesden sonra). Amortisörleri hakkında fazla fikrim yok, fikri olanların açıklamasını çok isterim.

parkcaka

Üye
Tepki
22
İsim
Çağdaş Kurtoğlu
@must44

aynı şeyi ben de merak ediyorum.