bu lastik nasıldır

onur öcal

Üye
Tepki
13
(link).

linkteki lastik ağırlığı ve katlanılabilir özelliğiyle.fiyatı çok uygun geldi.daha önce kullanan gören bilen varmı .

Scudo

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
downhill veya freeride mı kullanıcaksınız? cok kalın lastik bunlar

onur öcal

Üye
Tepki
13
evet street bir bisikletim var streetden çok dağda bayırda iniş yapıyorum.street lastikleride malum dişsiz tutuşu çok az.dh için en ucuz ve uygun bunu bulabildim

acartaylan

Daimi Üye
Tepki
35
(link) linkteki bilgiler işine yarayacaktır - 5 uzerinden 4.13 ortalaması var . yazılanların çoğunda çekiş-fiyat ve düşük dönme mukavemeti (low rolling resistance) artıları olarak görünüyor. benim görebildiğim diğer bazı markalar gibi popüler değil - sanırım sen de pek umursamayacaksın bunu.

• Beğen
Tepkiler: onur öcal

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Kadrona veya maşana sığarmı bilemiyorum ama bence biraz paraya kıy Aslı Bisikletten 2.40 Big Betty yada 2.50 Mudy Mary al pişman olmayacaksın.

• Beğen
Tepkiler: onur öcal
Tepki
147
kuru toprak için en kral lastik paran varsa maxxis high roller 42a veya triple compound 2.5, çamur için de maxxis minion dh ön ve arka yine 42a compound veya triple compound 2.5, yaklaşık tane başına 50pound gibi bi fiyatları var. ikinci sırada muddy maryler var adı üzerinde çamur için kuru toprakda yavaşlatır. big betty hem kuru havada hem camurda aynı performans fiyatı da uygun bence big bettyi alabilirsin.