bu heybe nasıldır?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Tuğrul Tomba tarafından paylaşıldı.

1. Tuğrul Tomba

Tuğrul Tomba Kıdemli Üye

Adı:
    Tuğrul Tomba
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    altta linkini vereceğim heybe çanta nasıldır? Mesela ölçüleri kaç cm? gerçekten su geçirmez mi? Uzun turlara çıkacak birisi değilim, şehir içi ya da yakın yerlere gidip geliyorum 10 -15 -20 km gibi.. ve de kulanışlı mı? bu fiyata alınabilecek iyi bir ürün müdür? Kullanan ya da kullanmış olan arkadaşlarımdan yorumları bekliyorum. Sağlıcakla kalınız...

http://www.erdoganlarbisiklet.com/s...cts_id=3847&osCsid=meu1s7heevg9rah3epsnp6a9b2

2. Aydın Diricanlı

Aydın Diricanlı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Su geçirmezliğinden çok önemli olan ağırlığıdır.Sonuçta su geçirse bile çözümü mümkün.Bunun için sparaylar hatta çöp poşeti var :D Ama ağır bir çanta çok can sıkıcıdır.Erdoğanlar bisikleti arayıp net ağırlığını öğrenebilirsin...Gayet ilgililer...

Tuğrul Tomba bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-47-41.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...
1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...