Bu frenler arasındaki fark?

Konu, 'Frenler' kısmında iCg tarafından paylaşıldı.

1. iCg

iCg Aktif Üye

Seviye:
    iCg

iCg Aktif Üye

Seviye:
    avid digit SL neden bukadar pahalı? sizce bu fiyat farkına değer mi?

şuan kullandığım hidrolik frenleri (BR-M 486) v fren ler ile değiştirmek istiyorum. Bu değişikliği hangi v frenden yana kullanacağıma karar veremedim. Turlarda ve şehir içinde ve genelde düz ve bazen uzun inişlerde bisiklet kullanan birisi için önerebileceğiniz v fren hangisi olurdu?

not: kullandığım disk frenlerin sürtme problemlerinden bıktığım için bu değişikliği yapmak istiyorum. uzun yokuş aşağı inişlerde beni yormayacak ve yağmurlu havalarda ötmeyecek bir v fren terciği benim için önemli. yağmurda ses yapsa da kullandığım disk frenler bu konuda oldukça yeterliydi.

3. Mert C.

Mert C. Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  4. Akın Killik

Akın Killik Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    daha rijit. daha rijit olduğu içinde daha dayanıklı ve fren basıncı daha yüksek.

iCg

iCg Aktif Üye

Seviye:

İlginizi Çekebilir

7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-10-3_17-1-4.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
4.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...