Bu fiyata iyi mi ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Gökhan Semiz tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Semiz

Gökhan Semiz Doğa, Kamp, Yaban

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selamunaleyküm. İkinci el olarak Carraro 473 H Race buldum. Üzerinde Rst Omega maşa , Shimano hidrolik frenler , Alivio 24 vites set var. Bu 473 H Race'in türkiyede ara modeli varmış ismi 1052D olarak geçiyormuş. Baktığım model orijinal mi ara model mi bilemedim. Kadro 2009 carraro katalogundaki kadro ile aynı.
    Katalogdaki model bu

Alacağım model bununla aynı kadro fakat yukarıda da belirttiğim üzere alivio 24 vites set var. Satıcı 700 istiyor daha da indiremedim. Siz ne dersiniz ? Bu kadro üzerinde belirttiğim komponent ile 700 lira çok mudur ? Görmek isteyenlere malum sitedeki bisikletin benzer bir ilanı var onu atabilirim.

İlginizi Çekebilir

pedaling-technique-2.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
0001.jpg
İstanbul Avrupa yakasında yol bisikletinizle antrenman yapıyorsanız alternatifiniz maalesef çok fazla değil. Şehrin kalabalık yapısı,araç popülasyonu,trafikte bisikletliye duyulmayan saygı...
20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...