Bu fiyata bu bisikletler iyi mi?

MST

Üye
Tepki
0
İsim
Berkan K.
S.a Bisiklet hakkında pek bilgim olmadığı için bilen kişilere danışmak istedim. 2 bisiklet arasında kaldım ama ''bu fiyata şu bisiklet daha iyi'' dediğiniz bisiklet varsa ona da bakmak isterim.Fiyatları 2300 civaridır. Bisikletler ve özellikleri şunlardır:TREK.png SEDONA.png

Scudo

Emert20

Daimi Üye
Tepki
306
İsim
Egemen
Bisiklet
Carraro
Benimde çok bilgim yok açıkcası ama Sedonanın üzerindeki ekipmanlar bana daha iyi gibi geldi.

MST

Üye
Tepki
0
İsim
Berkan K.
2side hemen hemen aynı ise trek almayı düşünüyorum ama kısmet :D daha bilgili biri cevap verirse ona göre hareket edeceğim :D teşekkürler cevap için.

Emert20

Daimi Üye
Tepki
306
İsim
Egemen
Bisiklet
Carraro
Rica ederim.

Adven2riders

Ride your destiny.
Tepki
110
İsim
Yasin K
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@MST Seçenekleri iki marka ve model üzerinden açmışsın eğer ikisi arasında biri seçilecekse sedona derim.
Ancak diğer markalarında donanım olarak iyi ve istediğin fiyat aralığında bisikletleri var. Mesela Corratec x-vert halcon,Merida big seven 300,Cube Aspect 740 vs.
Bu saydıklarımın 27.5 jant olduğunu da belirteyim. boyunu da hesaplayarak mağazalardan (bisiklet) yakından bakmanı ve hatta binip öyle almanı tavsiye ederim.

MST

Üye
Tepki
0
İsim
Berkan K.
Zaten bisiklete görüp binmeden almayacağım. Bu verdiğin bisikletlere bakacağım. Teşekkürler cevap için çok yardımcı oldun.