Bu eski kadro uğraşmaya değer mi?

Tepki
0
İsim
tolga cangül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
Merhaba yeni üyeyim yeni konu açamadığım için buraya yazmak istedim benimde eski bir bisikletim var. Profesyonel bir bisiklet kullanan değilim. Akşamları spor olsun diye kendimce parça parça alıp tamir etmek istiyorum. Sizce bu kadro tamir etmeye toplamaya değer mi yoksa yeni bisiklet almak daha mı mantıklı?

Dosyalar

Scudo

Bertan12

Üye
Tepki
87
İsim
Bertan
Merhaba yeni üyeyim yeni konu açamadığım için buraya yazmak istedim benimde eski bir bisikletim var. Profesyonel bir bisiklet kullanan değilim. Akşamları spor olsun diye kendimce parça parça alıp tamir etmek istiyorum. Sizce bu kadro tamir etmeye toplamaya değer mi yoksa yeni bisiklet almak daha mı mantıklı?
değmez net bunu toplamak için harcanacak parayla bunun sıfırından 3 tane alınır ki bunu toplamak için insanda peygamber sabrı olması lazım kürek mahkumluğu mu yoksa bu bisikleti binecek vaziyete getirmek mi deseler kürek mahkumluğunu seçerim tamirciler de benim gibi düşünür eminim

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@tolga cangül Merhaba Tolga bey, hoşgeldiniz. Uğraşmayın, yormayın kendinizi. Üzerinde ki komponentlerde kullanılamaz durumda. Kadroyu da elden geçirseniz ne kadar sağlıklı olur orası tartışılır. Emsal bir bisikleti harcayacağınız rakama kıyasla daha uyguna bile alabilirsiniz.