Bu da benim yeni bisikletim "Kara Fırtına"

Scudo

CYCLIST.06

Üye
Tepki
6
İsim
ÖZGÜN
Bisiklet
Bianchi
Merhaba gerçekten çok başarılı bir çalışma olmuş güle güle kullanın. Oksijenin yurdu Ordu'da bisikletin yaygınlaşması dileğiyle memleketime Ankara'dan selamlar ;)

• Beğen
Tepkiler: MustafaOnderATiK

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@CYCLIST.06 Teşekkür ederim. Görüldüğü kadarıyla hem yol bisikleti hemde dağ bisikleti için ciddi anlamda önemli bir alternatif sayılabilecek Ordu 'ya turizm gibi tedes gibi abidik gubidik çalışmaların yapıldığı kadar bisiklet yolu konusunda bile bir çalışma göremiyorum ben. Hayırlısı artık.

CYCLIST.06

Üye
Tepki
6
İsim
ÖZGÜN
Bisiklet
Bianchi
Bir çok sahil kentinde bisiklete çok önem veriliyor Ordu'nun da gelecekte bir bisiklet şehri olması dileğiyle ;)

• Beğen

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@??? Maliyeti hakkında konuşmuyorum. Parçaların yüzde 60ı Türkiye den yüzde 40ı yurt dışından temin edildi. Bu da fiyatın katlanması demek oluyor.

• Beğen
Tepkiler: sarıibrahim

Kürşatt

Daimi Üye
Tepki
156
İsim
Kürşat
Bisiklet
Cube
@MustafaOnderATiK
Harbiden binecekmisiniz buna resmen koleksiyon işi olmuş emeğinize sağlık ayrıca Allahın takdirine sual olmaz acil şifalar dilerim size

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@Kürşat Tanır 2013 te bulgaristan 'a işitme engelliler olimpiyatlarına gitmiştim. Bu olayla tarihte ilk defa bir işitme engelli Türk bisikletçi olimpiyatlara gidiyordu. Devletime güvenmiştim , ama bir yedek lastik bile vermediler. Kendi imkan ve şartlarımla gittim.

Şimdi 2017 de samsunda olimpiyatlar var, ona hazırlanıyorum. Kimse boyun bükmemek ve muhtaç olmamak için kendi şartlarımı yine kendim sağladım.

İlginize teşekkür ederim.

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@sarıibrahim inşallah kardeşim. İmkansız diye birşey yoktur. Ben sadece çok düzenli yarış koşamıyorum. Öğretmen olduğum için baya yoğunum. Bir de sıkıntı orduda yaşıyorum. Yarış yapılan şehirler bana çok uzak ve ters kaçıyor. Bir yarışa gitmek gelmek yolda otobüs muavinleriyle mücadeleler beni çok sıkıyor. Hep bagaj sıkıntıları. Hayırlısı ne ise o olsun

• Beğen
Tepkiler: sarıibrahim

Kürşatt

Daimi Üye
Tepki
156
İsim
Kürşat
Bisiklet
Cube
@MustafaOnderATiK aslında ne denir bilemediğim için şifalar diledim benimde işitme proplemim var tek taraflı çınlamalar beni çıldırtacak bir gün malesef bizim devletimiz böyle belkide sizler gibi insanlar sonraki nesillere kapı açmış olacak umut ediyorum

• Beğen

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@Kürşat Tanır Allah razı olsun teşekkür ederim. Bence geciktirme , kesinlikle doktora gözük. Benim de şiddetli çınlamalarım vardı ve şu anda çift işitme cihazı kullanıyorum yaklaşık 15 yıldır. Şimdi o çıldırtan çınlamalar aslında hep var , sürekli ve hiç durmuyor bendeki. Ama artık istem dışı oldu. Devamlı duymaktan sanki artık duymuyormuşum gibi , ama odaklanınca çınlamaların sürekli olduğunu ve yine onları farkedebildiğimi gördüm. Allah kolaylık versin. Önce sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Kürşatt

Kürşatt

Daimi Üye
Tepki
156
İsim
Kürşat
Bisiklet
Cube
@MustafaOnderATiK Evet unutuyorum ama dediğin gibi odaklandığım zaman sinir bozuyor. Doktorada gittim kulak yapısında hiç bir proplem yok dedi sanırım iletim tellerinde azalma var dedi hiç bir tedavi önermedi sadece tavsiyelerde bulundu yüksek sese maruz kalma gibi yaşlandıkca daha da kötü olurmuş o zaman bende işitme cihazı kullanacakmışım. açıkcası başka doktora gitmelimiyim bilmiyorum. Sizede Allah kolaylık versin başarılarınızın devamını dilerim.

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
Hayırlı olsun, merak ettiğim bir nokta var acaba daha önce başka bir bisiklet kullandıysanız mtb, yol, şehir şu ağırlıkla bu bisikletin maşa kilitli haldeki performansını kıyaslama imkanınız var mı her ne kadar segmentleri aynı olmasa da mtb için tüy gibi hafif.@boşgezeninboşkalfası

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
@dethagorf Ben hayatımda hiç profesyonel maşa kullanmamıştım. Sr suntour xcr maşadan maguranın ts8 electe geçmek demek arada uçurumlar var demek oluyor. Bu bisiklet gerçek anlamda profesyonel bir mtb. Vücut kondisyonunuz iyiyse eğer size en iyi verimi verebilecek bir bisiklet. Beni şaşırtmaya devam ediyor. Fazlasıyla memnunum. Sadece antremanlara fazla vakit ayıramıyordum. Yaz tatilini iyi değerlendireceğiz artık.

• Beğen
Tepkiler: Dethagorf