bu da benim hurda amoeba hussar jump

Scudo

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
adını anmamışsın ama özellikle magura frenler çok iyi, bi de kadro zincir koruyucu tak bence, atlayıp zıplarken çizilmesin güzelim gövde:)

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Kadro güzel olmasıyla beraber Türk kullanıcıları için büyük kalıyor(ortalama boya göre konuşuyorum;))

Bunun dışında bisikletiniz hoş, oldukça güzel:)...
Maguralara her zamanki gibi diyecek birşeyim yok...

Duke maşa pek yakışmamış...Oda rengi dolayısıyla...
Aslında atlayıp zıplamaya daha uygun bir maşada tercih edilebilir...
LX aynakol XC aynakolu olmasıyla beraber, atlayıp zıplarken zincir atması sebebi olabilir...Tekliye düşürülüp Chainguide uygulanabilir...
Vuelta jant setinin siyah versiyonu olsa acayip güzel durabilirdi...

Kadro acayip geliştirmeye açık ve sağlam bir kadro...

İyi günlerde kullanın:)

• Beğen
Tepkiler: Şahin Bulut

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güle güle kullan.benim hiç böyle bir hurdam olmamıştı.
Yüregim ve sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir rada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

• Beğen
Tepkiler: Özgür!

Özgür!

Forum Bağımlısı
Tepki
539
@candede

senin yüreğinin güzelliği yeter candede

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
teşekkür ederim bu resim eski jant seti değişti yerine rigida grizzly takıldı ve kadro koruyucu bantta var :)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
@cheyenne

vay galip abi sen kadroyu dağıtıp satacaktın bir ara bisikletin çok güzel iyi atlayıp zıpamalar bi kaç tane fotonu atarsın foruma artık :rolleyes:

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Galip kazasız belasız kullan kardeşim çok güzel bir bisikletin var...

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
oldu bedo en yakın zamanda resim atarım bu arada hs 33 ler çin kendim ped (kartuş ) yaptım süper oldu kanımca hem çok iyi tutuyor hemde istediğin gibi ses çıkarıyor ne dersin
??

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Galip kazasız belasız kullan kardeşim çok güzel bir bisikletin var...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çok güzel bir bisikletin var ama duke maşa ve xt parçalar saçma olmuş bu bisiklete,onun haricinde herşey on numara,güle güle kullan.

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@burnout_54

duke ve xt parçalar yerine ne olmalı dersin arkadaşım önerin nedir senin bilgilendirir misin ilgin için teşekkür ederim :eek:

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Burnout arkadaşımız benim dediğimin aynısını kendi yöntemiyle söylemiş...

Resimlerinizden gördüğüm kadarıyla siz daha bir "trial-street" amaçlı kullanıyorsunuz...Ve sizin için en uygunu aslında oldukça düşük oranlı single speed olacaktır:) ama Single speed yaptığınız takdirde günlük kullanımda oldukça zorlayacaktır...En güzeli elinizdeki aynakolu orta dişli seviyesinde tekli yapmak (ki dediğim gibi zinicr atmaması için en güzeli olur), bir chainguide la desteklemek olacaktır...Bunun dışında duke hafiflik ön planda olan bir xc maşasıdır, "ileride" dayanmayabilir...yada esneyebilir...32 boruları olan şöyle 80 lik sert bir maşa en güzeli olur...Çünkü street ve trialda seksen üstüne ihtiyaç yoktur...Gereksiz açı yükseltir;)

Yaptığınız magura pabucunu çok merak ettim resimlerini koyabilirmisiniz ve ne malzemeden yaptınız...

Sorunsuz sürüşler,iyi günler:)

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bence çok güzel bir makina olmuş böyle güzel hurda herkese nasip olsun parçalarda 10 numara kazasız belasız binmen dileğiyle

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
yorumlar için çok teşekkür ederim herkese ewet daha çok trial tarzı takılıyorum fren papuçları meselesi ise ne madde olduğunu bilmiyorum elime geçti denedim ve çok süper oldu bence tam istediğim gibi sorunsuz maguranın kullandığı papuçlardan daha iyi normalde kullanılan kartuşlu papuçlarada bence sıkı bir işcilikle yapmak mümkündür resim ve madde nin isminide eklerim saygılar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet alican abi söylemiş,xt ler iyi vites geçişi,hafiflik yani gibi özellikleri olan parçalar,bu tarz bisikletlerde deore'dan yükseğe gerek yok diye düşünüyorum,şahsen benim bisikletimdeki en yüksek shimano parça alivio:)
duke maşa ise xc yarış maşası,yani bu tarz ile alakası yok bence,yine hafiflik ön planda.Şahsen ben param olmadığı için Suntour XCM kullanıyorum ama rock shox juddy ye geçmeyi düşünüyorum.maşayı çok fazla hırpaladığımdan çok fazla para vermek istemiyorum maşaya.kayseri freeride'ı takip ediyorum,gerçekten çok iyisin,yeni fotoğraflarını bekliyoruz:)

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
benim bir önceki bisikletimde lx set vardı dedimki madem yenisini yapıyorum daha iyisi olsun diye düşündüm ve bütceminde yeteceği set xt oldu lx in bir üst modeli olduğu içinde onu tercih ettim ilginize teşekkür ederim kardeşlerim ;)