bu cumartesi ankara`da/dan tur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında lindemann tarafından paylaşıldı.

1. lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Cumartesi günü benimle pedal basmak isteyenler var mi ankara da ? Yanimayol arkadaslari ariyorum...

lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Ayın 19. oluyor... Eger cumartesi olmaz ise Pazar (20.) günü de olabilir...

3. Görkem Kılınç

Görkem Kılınç Bisikletkolik

Seviye:
    Kızılcahamam a gezi düzenlenecek ama organizatör yok düşünürseniz katılmaya çalışırız...

lindemann

lindemann Onursal Üye

Seviye:
    Olabilir, katılabilirim. Ancak organizasyonu üstlenemem, maalesef o konuda hiç tecrübem yok. Konuyu forumda gördüm, takip ediyorum.
    Bilgilendirme icin teşekkürler..

İlginizi Çekebilir

fatguysuffers.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
2.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...