***Bu Çarşamba (04.04.2007)***

T

Tuğrul

Misafir
Arkadaşlar ,yağmur yağmazsa ,bu çarşamba geleneksel gezimizi gerçekleştireceğiz.
Saat 20 30 da Caddebostan Migros arkasında buluşuyoruz.

Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
"Tamam şefim anlaşıldı.. akşama görüşürüz" demek ister gönül...:)
"Ancaaaaak benim taa Konya dan oraya kadar gelmem vakit alır.. En iyisi ben sizi bekletmeyim de başka bir akşam katılıyım size ..." der mantığın sesi.. :(
Selam ve sevgiler.. Keyifli geziler..

T

Tuğrul

Misafir
"Bu çarşamba da biz Konya ya gelelim" demek ister gönül ...
"Ancaaaaak bizim taaa İstanbul dan oraya kadar gelmemiz vakit alır.. En iyisi biz sizi bekletmeyim de başka bir akşam gelelim size ..." der mantığın sesi..:D:D:D
Selam ve sevgiler..

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Yahu bu bisiklet tutkusu çok enteresan bir şey. Şimdiden heyecanlanmaya başladım. Yarını iple çekiyorum. Gece turlarıbir başka güzel oluyor doğrusu. Bu arada Mesut Abi ile Tuğrul'un atışması da çok hoş olmuş. :D Konya'ya inşallah bir gün yolumuz düşer de birlikte turlarız. Biz burada tur aralarında yemek yiyoruz, susuzluğumuzu gideriyoruz çaylarımızı yudumluyoruz, bazen tatlımızı yiyoruz (mert'in dondurma lüpletmesi misali.:p ) sonra yolumuza devam ediyoruz. Konya'da tur arasında etli ekmek yedikten sonra nasıl kalkar tura devam ederiz o düşündürüyor beni heheheheheh:D

Sevgiler

MFG(+)

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Bende gelmeye çalışacağım %80 ordayım :)

Barb.

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
:( çarşamba akşamları bana pek uygun değil, gelebilirsem geleceğim...

sagnol

Üye
Tepki
2
Ya gidip bi kask alamadım kendime, ama çok gelmek istiyorum. Kızmazsınız inşallah :)

enistamer

Aktif Üye
Tepki
15
selam,
işten çıkış saatime göre 20.30 caddebostan'a yetişemezsem 21.00 gibi bostancıdan katılırım...

T

Tuğrul

Misafir
@sagnol

Kask ,kendi güvenliğimiz için.Çarşamba akşamları zaten yavaş gidiyoruz.Bu seferlik kızmayız :)

@enistamer

Bekleriz Enis

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Arkadaşlar akşam herhalde işlerim uzayacakmış gibi görünüyor. Çok istememe rağmen ben katılamayabilirm. :( Özürlerden bir demet. Hava iyi olursa haftaya buluşuruz artık. Napalım. :cool:

Sevgiler

MFG(+)

sagnol

Üye
Tepki
2
of yaaa, hala ofisteyim işte, yine olmadı...haftaya inşallah, hem kaskımıda almış olurum belki :)

enistamer

Aktif Üye
Tepki
15
selam,
04.04.2007 Çarşamba akşam gezisine gecikmeli katılmama rağmen çok güzel ve keyifliydi, orgenize eden ve katılan herkese tesekkurler...