Bu bisikleti alıp ekipman güncellesem olur mu?

OzgurBB

Üye
Tepki
1
İsim
Özgür
ARKADAŞLAR MERHABA.AŞAĞIDA FOTOĞRAFINI ATTIĞIM BİSİKLETİ 150 LİRAYA ALIP 300 LİRA CİVARI BİR MASRAF ETSEM GÜZEL BİR BİSİKLET ELDE EDER MİYİM? YOKSA ONUN YERİNE 500 LİRA CİVARI İKİNCİ EL BİSİKLET Mİ BAKINAYIM? İLK BİSİKLETİM.

http://imgim.com/big_188743877ci2.jpg

HER TÜRLÜ YORUMUNUZU BEKLİYORUM :)

(link)

Scudo

geloturikidakka

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Olgun Z.
Bisiklet
Diğer
Zevkine yükseltecekseniz olur ama yok öyle bir niyetim, iyi olsun benim olsun derseniz yenisini almanız daha hoş olur gibi. 450tlye güzel bir 2.el bulabilirsiniz.

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
@OzgurBB

özgür kardeşim forum ortamlarında sadece büyük harfle yorum yapmak/yazmak "bağırmak" yani tepki vermek anlamına gelir ve bu yanlış anlaşılabilir. mümkün mertebe bu kurala riayet edelim;)

bisiklete gelecek olursak görünce dayımdan kalan bisiklet aklıma geldi. yanlış hatırlamıyorsam 1980 model gri kadrolu bir bisan'dı. vitessiz aynı zamanda kontra fren sistemine sahipti. o vakitler küçük bir çocuk idim. boyum yetmediği için yüksek bir yerden bisiklete biniyordum ve yine boyumdan dolayı sadece ayakta sürebiliyor, seleye oturunca ayaklar serbest kalıyordu. bisikletten inme zamanı geldiğinde ise ya allah deyip kendimi sağa veya sola doğru bırakıyordum :) öyle ilginç bir anımı hatırlattı bana.

bence yapacağın masrafa değmez gibi geldi. birleşim noktalarında paslanma görüyorum. zamanım ve param var diyorsan da çok güzel bir şaheser çıkar ortaya orası ayrı.

Tepki
31
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Salcano
Bende katılıyorum ikinci el bir bisiklet bakmalısın
(link)
Bu gibi mesela.Tabi mtb mi istiyorsun bilmiyorum.

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
ikinciel temiz bak bence

soner kalaycıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
946
İsim
soner
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Klasik
sevgili kardeşim,gönlünden ne geçiyorsa onu yap.yeni teknolojiye ayak uydurmak çok zor.benim şahsi 3 bisikletim var.el aletleri alıp onları tamir etmeye çalışıyorum.parayı bastırıp,hava atmak kolay,esas senin yaptığında emek verme var.sen daha keyif alabilirsin.internette tamir yollarını öğrenip,emek verip,bisiklet toplama daha iyidir.uzun yola çıkmayacağına göre ucuz malzeme ile şehir içinde dolanmak benim işime gelir.ben pahalı malzeme bisiklete karşıyım.bisikletin yaygınlaşması için halka inmek nasıl olacak.hurdaya giden bisikletlere acırım.yolun açık olsun selamlar.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: oguzhancgdm
Tepki
31
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Salcano
@soner kalaycıoğlu
Tabi ki haklısınız burda bunu yapacak kişinin ne istediği önemli bu işten keyif alacaksa uğraşmalı

OzgurBB

Üye
Tepki
1
İsim
Özgür
Cevaplarınız için teşekkürler.Ben elimdeki paraya göre ikinci el bisiklet bakayım,ilk sefer olacağı için emin olamadım :)