Bu bisiklet nedir,bilgi verebilir misiniz?

Tepki
0
İyi günler!

Foruma yeni katıldım ve aslında katılma nedenlerimden biri de elimdeki bisikletin ne olduğunu öğrenebilmek.

Babamın 90 yılında italyadan(orada amerikan pazarından almış) getirdiği bir BMX (bmx diyorum üzerinde yazdığını hatırladığım tek şey bu) bisikleti geçen gün bodrumu temizlerken buldum. En son 8yaşında binmiştim ve hatırladığım o sene boyatmıştık çok lazımmış gibi,üzerindeki marka vb ibareler de yok olmuş haliyle.

Bisikletin fotoğraflarını ekliyorum yardımcı olmanızı ümit ederek. Nedir,ne yapar bu bisiklet:) bu arada bisikletin arka tekeri yanlış hatırlamıyorsam kontra fren önü normal pabuç frendi.

http://i40.tinypic.com/255p65i.jpg

http://i40.tinypic.com/s29s1z.jpg

Scudo
Tepki
24
bılgım kadarıyla :)
gıdon da sorun var.. kavıslı bır sey olmus
kadro asagıda ve acıları hıc guzel degıl gıbı duruyor. daha yuksek olmalı gıbı geldı bana..
yalnız bana cok orjınal bı bısıklet gıbı geldı takoz gıbı durmasına ragmen
neyse ıyı pedallar :):)

• Beğen
Tepkiler: erman menges
Tepki
0
Hatırladığım kadarıyla gidon sürerken bana doğru kayıyordu:) bakım,boyama ve parçalarını tamamlamayı planlıyorum hiç olmazsa bakımlı kalsın bir kenarda

Kadro aşağıda derken dişlileri mi kastettiniz? tekerleklerin olmaması(bunlara var diyemem:) ) etkili olmuş olabilir biraz, ancak bilgim yok tabi

Muhammet48

Aktif Üye
Tepki
122
kadro aşşağıda derken kadronun biraz kısa olduğunu anlatmak istedi sanırım ? :)

emreşen

Daimi Üye
Tepki
218
Bence bu bisikleti kullanma bakımını yap koy bi kenera 90 yılında diyosun boşuna binme !!!

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
Birkaç oynama yapılabilir , mesela kadroyu ters çevirip kaynakla birkaç ekleme yapıp KHE Militanta benzeyen bir kadro elde edebilirsin :D Fazla hayal kurduk neyse :D Bence de bmx falan değil çocuk bisikleti olsa gerek ...

• Beğen
Tepkiler: erman menges

bünyamin

Forum Demirbaşı
Tepki
437
kalp kırmaya gerek yok bıraz bakımla düz sürüş yapabilirsin ama harakette pek birşey olmaz iyi forumlar

bicylerace

Daimi Üye
Tepki
188
Markasının yapıştırması boyada iz halinde belli olur veya yerini biliyorsan selülozik tiner ile boyayı çıkart, markayı göreceksin.Fazla bastırma stickerı da silme.;)

Tepki
0
@Stcos

valla sanırım o oynamayı yapacağım :D söktüm az önce her şeyini..

babamdan da biraz daha bilgi almaya çalıştım; amerikan malı olduğunu o zaman 150dolara aldığını söyledi,büyük bisikletlerden daha pahalıymış.

Bir de sökerken 206486 diye bir rakam ile "shimano japan" yazısı gördüm altında

GokmenOzyurt

Forum Bağımlısı
Tepki
703
Bisiklet
Cube
@By Zehir

katılıyorum antika olabilir :)
jant ve kadroyu yeniden boyarsanız süper bir bisiklet ortaya çıkabilir
tavsiyem altın sarısı :)

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
bu çocuk bisikleti.bmx merakım olsa bile kulanmaya kalkmazdım.

Tepki
42
bu bmxin markası huffy dir :) googleye huffy bmx yazarsanız araştırarak benzerlerini göre bilirsiniz belki :)

NOT:tabi bu huffy markanın ürettiği çocuk bisikleti

• Beğen
Tepkiler: neodim_bmx

Furkan Gür

Daimi Üye
Tepki
127
evet bencede altında Shimano gıbı bir yazı yazıyorsa bu bısıkletın bmxle alakası yoktur kadrosuda bana baya bi acayip geldi ayrıca kadron alumınyum oldugunu dusunuyorum bununla hareket deneme 90 lardan kalma bişey oldugunu soyluyorsun koy kenara binme ileride köşe olursun iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: emreşen