Bu bisiklet kaç para eder?

hhhhhha

Üye
Tepki
18
arkadaslar bakımsız gbi ama baya iyi kalkış yapıyom bunla .yani en fazla bianchi falan geçiyom....değişen parçaları;
ön dişliler,arka göbek,arka lastik,nikelaj direkson,shaquan koldan vites(18),arka dişli,fren kolları(ama eskidi artık):eek: nikelaj boynuz...

sizce bu haliyle satsam kaç para eder?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Scudo

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
Biyanki mi geçiyon? Dünya şampiyonu da "Bianchi" kullanıyor, onuda mı geçiyon? Hehehe komiksin.
Bisiklet mi seni götürüyor sen mi bisikleti anlayamadın galiba :)

http://www.cycleurope.dk/media/JULIEN-ABSALONlille.jpg

hhhhhha

Üye
Tepki
18
abi wallaha geçtim...21 vitesliydi sanırım....aha bu modelin aynısı.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
bymodifieci, öncelikle söylemek istediğim Mantis'in dediği gibi marka ne olursa olsun hızlı gitmekteki en önemli unsur öncelikle kullanıcının kendisidir. Satış fiyatı belirlemende sana önerebileceğim yöntem, oturduğun yerlerdeki bisiklet tamircileri ile konuşman, belki satılması için onlara bırakman, sana verdikleri fiyat üzerindende resimleri ile ikinci el bölümüne ilan vermen.

bybik

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar benim bir arkadaşım sabahları işe gitmek için bisiklet almayı düşünüyor.Fazla yorulmamak içinde bir yarış bisikleti alıcak.Ama bulduğumun ikinci el bir yarış bisikletine 90 lira istiyorlar sizce bu fiyat normalmi? Bisiklet şu eskiden türk filimlerinde filan gördüğünüz bildiğiniz ince tekerli bisikletlerden.

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
fiyat uygun ama daha iyi daha yüksek model almanızı tavsiye ederim
yarışbisikleti zevkli bir bisikletdir yüksek modelini alırsanız yarışcı olur çıkarsınız
kib

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
İşe gitmek için bir Ferrari almayı düşünmek gibi mesajınız.
Sadece işe gidip gelirken bir süper spor araca gerek yoktur.Hem konforsuz yolculuk olacaktır, hem alırken maliyetli olacaktır.
Bahsettiğiniz bisikleti görmedim fakat onu 1970 model bir porsche gibi düşünebilirsiniz.Hızlı gider fakat sorunu bol olabilir, konfor yoktur, teknolojiden uzak ve yeni parçalara uyumsuz olacaktır.
Onun yerine şehir bisikleti/tur bisikleti almanızı tavsiye ediyorum.
Onlar da yine yarış (gerçek adları yol bisikletidir) bisikletleri gibi 28" tekere sahiplerdir, sadece yol bisikletleri gibi çok ince lastikli olmazlar.
Yol bisikleti, spor sürüş konumu dolayısıyla binicisini bir miktar yorabilir.

Bu yüzden şehir/tur bisikletlerine bakın, tabi bütçenize göre bulamazsanız en son seçenek olarak yol bisikleti alabilirsiniz.Bütçenizi artırdığınız oranda alacağınız zevk artacak ve yorgunluğunuz azalacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram
Tepki
22
Arkadaşın bahsettiği bisiklet bence bir yarış bisikleti değil kurs bisikleti diye tabir edilen hala aklımın almadığı 27 jant olup ama 28 janttan büyük tekerlere sahip bir bisiklet. Bence böyle bir bisiklet insanın içindeki bisiklet hevesinide kaçırır...ulaşım aracı olarakta kullanırsa çıkartacağı sorunlar yüzünden işine geç kalmasına sebeb olur...

krizalittt

Daimi Üye
Tepki
120
soru garip olmuş bisikleti görsek 90 ytl edip etmeyeceğini anlardık 15000 ytlyede var bisiklet eğer onu alıyosan 90 ytl ye ben al derim :):)

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
arkadaşlar 4 ay kullanılmış. basıklığı göçüklüğü olmayan sadece bir yerinde küçük bi çiziği olan voltage kadrosu ne kadar eder.2007 model 4 ay oldu alalı. resim var ama çizik olmadan önce çekilmişti.

bisikletci55

Daimi Üye
Tepki
41
arkadaş resım koymadan tahmın bıraz zor oluyoo resım koyarsan daha ıyı olur bıge agırlıgını yazarsan tabıı

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
fiyat yz3 ise 300-350 filan eder sanırsam kadro en kötü 300 gibi geliyor bana.(çünkü sende yz3 ü nerden bilirim dersen mesajında var:D)

Sahinoz

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Ahmet Sahinoz
YZ0 değil mi 400€ olan?