Bu amortisörse bizim bisikletlerdeki ne?

Tepki
9
(link)[/VIDEO]

ARKADAŞLAR BU AMORTİSÖRSE BİZİM BİSİKLETLERDEKİ ŞEY NE? :04: VİDEOYU İZLEDİM, BİSİKLETİMDEN SOĞUDUM YUH ARTIK

• Beğen
Tepkiler: Rasimcan Meral
Scudo

hamibektas

Daimi Üye
Tepki
125
Bizdekiler bunların adi birer taklitleri :D Yapacak bir şey yok :D

kefallica

Daimi Üye
Tepki
61
kardeşim sen bisikletinden soğuma... çünkü o videodaki sürücüler gibi downhill cup lara katılmıyorsun, bu işi profesyonel yapmıyorsun(yazılı olan yaşına göre söylüyorum) ve sadece bu iş için ayırdığın servet niteliğinde bir bütçen varsayıyorum ki yok...o yüzden xcm maşan bile varsa onu sev:) boşluk yapar sert gelir, xcr alayım dersin. ihtiyacına göre zamanla ''benim maşam bu'' diyebileceğin maşayı bulursun. bu süreç axon ile de noktalanabilir, fox la da :)

Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
345
Bisiklet
Scott
önü arkası ayrı oynuyor bisikletin :D ön süspansiyon 30 cm ye yakın heralde

Deniz Kaldırımcı

Daimi Üye
Tepki
39
İsim
Deniz KALDIRIMCI
Bisiklet
Diğer
Emre Akcan maşaları 200mm/203mm çalışma mesafesine sahip..

Tepki
9
normal bisiklete taktıralım desek kaça patlar ki bu kalitede bi süs. sistemi?

onurcan tokuş

Daimi Üye
Tepki
242
Bisiklet
Scott
Normal bisikletten kasıt nedir? Bu maşaların çalışma mesafeleri öyle her kadroya uyum sağlamaz. Bizim maşalarımız de aynı bunlar kadar hassas çalışıyor. Sadece çalışma mesafeleri ve klasmanları farklı...

Sercan Can

Daimi Üye
Tepki
40
Bisiklet
Carraro
Arka amortisörün amacı, kadronun ortadan ikiye kırılmasını önlemek sanırım.

ibt1994

Aktif Üye
Tepki
19
onların amortisor boyları bizimkilere göre daha uzun ama mation r7 de bu maşalar gibi çalışıyo bu tip enduro veya boxxer maşalar daha hassas degil fakat daha uzun

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@ahmet ağaca

fox maşalarda böyle şeyler normaldir :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Alperenin sundugu masa gördügünüz downhill masalari gibi calisiyor ve bende aynisini kullandigimdan biliyorum. Ayrica gördügünüz downhill masalari sadece downhil bisikletlerinde kullanilir, onlarda bidiginiz rockschox veya fox vs. vs. markalaridir sadece yaylanma mesafesi fazladir öyle olmasa zaten downhill sürüsü yapilmaz. Arkadasin biri manitou R7 bu masalar gibi calisiyor diye bir bilgi vermis. Kesinlikle downhill masasi ile ayni derecede kiyaslanamaz, esimin bisikletinde manitou R7 takili ve kiyaslanma derecesi normal 100mm ile 140mm arasi calisan fox la aynidir. Dt swiss ve gördügünüz downhill masalari 2500liradan 4000-5000lirya kadar gidiyor. En iyi downhill masasi da Boss markadir.