Bu acemiye de bir yardım edermisiniz?

yunuskivanc

Aktif Üye
Tepki
206
Slm. arkadaşlar yaklaşık bir haftadır yeni almak istediğim bisiklet hakkında forumda araştırma yapıyorum. Gerçekten çok şey öğrendim. Şimdiye kadar amatör olarak seyrek de olsa şehir içinde arasıra da engebeli zeminde bisiklet kullandım.Forum içindeki araştırmalarım sonucu bütcemin de kısıtlı olmasından dolayı DRAG ONTARIO 21V almaya karar verdim. Bu bisikletin avantaj ve dezavantajları konusunda ve alternatifleri hakkında beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Ayrıca ben Denizli de oturuyorom. Bisikleti nasıl satın almam gerekiyor? İstanbula mı gitmeliyim? Boy: 1.75 Kilo: 70 Şimdiden Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru
Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
foruma hoşgeldin..
bisiklet hakkında yorum yapmayacağım, teknik bilgisine güvendiğim bölüm sorumlusu arkadaşlar yardımcı olacaktır..

herhangi bir bisikleti satın almaya karar verdikten sonra satıcılarla telefonda görüş, kargo ile gönderirler, sıkıntı olmaz.senin de istanbula gitmene gerek kalmaz.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Merhaba
Bu bisikleti 2 yıldır satıyoruz. Bunları Delta Bisiklet getirtiyor..(Onlar da satıyor)Kullananlar gayet memnun.. Fiyatına göre iyidir..Size bisiklet kargo ile yollanabilir..