B'Twin Triban 3 Hakkında

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Bisiklete yeni başlayan birisiyim ve şehir&yol bisikleti almak istiyorum. Aşağıdaki linkteki bisiklet ile ilgili yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

(link)

Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
alıpta pişman olana henüz rastlamadım. kaliteli sağlam bisiklet. yolda bırakmaz seni. çoğu kişi kullanıyor ve severek tavsiye ediyorlar.

Berke1999

Üye
Tepki
28
(link) bu konuda istemediginiz kadar kullanici yorumu mevcut.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Bisiklete çok merakım var o yüzden çok pahalı olmayan ancak konforlu sağlam bir şey almak istiyorum ki hevesim de kırılmasın. Cevap için teşekkürler.

Tepki
68
Bisiklet
Merida
Decathlonda deneme firsatim oldu microshift denen tayvan malı vbir vites sistemi kullaniyor kadrosu imur boyu garantili fiyati oldukca uygun 10kg uzeri olmasi handikap gibi duruyor ama yapilis amaci zaten yaris degil egzersiz... zaman zaman arka tekerlekle ilgili sorunlari ciktigini duydum jantlari zayif noktası gibi duruyor... sahsen ben 2.el bir scott speedster s50 almayi tercih ettim ilk yol bisikletim olarak... guvendiginiz tecrubeli suruculer varsa onlardan uygun fiyata 2.el bisiklet edinmeyi de goz önüne alin derim...

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Berk Demirkiran

Yol bisikletleri pek konforlu sayılmazlar seçiminizde biraz daha dikkatli olmanızı öneririm.

fatihtemizer

Daimi Üye
Tepki
156
Bisiklet
Specialized
Jantlarına dikkat etmelisiniz alırsanız eger.Degiştirmenizi tavsiye ederim set olarak.

Tepki
0
Bisiklet
Kron
Sonuçta 10 saat yolculuk yapanlar bu bisikletlerle. Konfordan kastım çok rahat olması anlamında değil sıkıntı yaratmasın selesi rahatsız etmesin vs.

JAntları sorun mu çıkarıyor?

Tepki
68
Bisiklet
Merida
@Berk Demirkiran
ilk ay sikinti yaratmayan sele duymadim decathlona ugrayacaksaniz mutlaka pedli tayt edinin... kask gözlük ve eldiven icin butce ayirmayi unutmayin

Birtan Kolburan

Daimi Üye
Tepki
235
Bisiklet
Specialized
yol ve şehir bisikleti yazmışsın triban serisi sadece yol bisikleti asfalttan başka yerde gidemezsin kaldırımda bile zor.Hem yol hem şehir bisikleti arıyorsan specialized awol var ama fiyat 4000 tl ciavarı.Sana tavsiyem sadece şehir bisikleti bakman btwin de yine çok güzel şehir bisikletleri var.

Birtan Kolburan

Daimi Üye
Tepki
235
Bisiklet
Specialized
@Uğur S.

ne bisikleti hocam o zaman triban 3 bizi aydınlatırsanız seviniriz?

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Alıntı biraz fazla olmuş. Problem bisikletin "ne" bisikleti olduğunda değil, asfalttan başka yerde gidemeyeceğini iddia etmenizde. Yol bisikletleri camdan yapılmamıştır. Yolda da gider kaldırımda da stabilizede de.

Fransa Roubaix'i dağ bisikletleri ile geçmiyorlar değil mi?

Amacım tartışmak değil. Yanlış bilgilendirmenin önüne geçmek.

Birtan Kolburan

Daimi Üye
Tepki
235
Bisiklet
Specialized
o zaman mtb şehir ve yol bisikleti diye bir ayrım olmasın yol bisikletleri her amaça hizmet ediyorsa tabiki bisiklet her yerde gider downhill bile yaparsın ama esas soru ne kadar konforlu olur? ne kadar dayanır bu şartlara?

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
yol bisikletleri yumuşak toprak hariç her yerde sürersin. kullanıcıya bağlı birazda.

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Birtan Kolburan

Dağ bisikletinden alışkanlık, yol bisikletini pek narin kullanmıyorum.
Yolun sıkıştığı yerlerde her türlü kaldırıma zıplarım, atlarım, belli bir seviyeye kadar çukurlarda veya tümseklerde pek hız kesmem ve sıkıntı yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: taskin ve Uğur S.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
param olunca ilk alacağım bisiklet,biraz daha toplarım derseniz 1500tllik olanı alın.

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Ne var acaba su yol bisikletlerındekı neredeyse her konuda tartısma cıkartıyor. :p Altı ustu ınce tekerlı bir bisiklet :D Demek kı cok fazla ısteyenı var ama almaya cekınıyor :evil:
Konuya gelıcek olursak konu sahıbı olan Berk Demırkıran , kullanım alanınıza hangı tur uygunsa onu almalısınız. (link) Konusunu ınceleyıp ona gore karar vermenızde ve bısıklet alacagınız ıcın sızlerın de arastırma yapmasında fayda var.Arastırma yapmanızda sıze kolaylık saglaması adına forumuzun sagladıgı sag ust kosedekı google ozel arama bolumunu kullanabılırsınız.Keyıfle kullanacagınız bısıkletı secmenız dılegıyle :)