b'Twin Rockrider le tur yapılır mı

duketemre

Üye
Tepki
7
İsim
emre
(link)
bu bisklet le tur yapılır mı dün trip 3 bakıyordum(böylemi yazılıyor emin değil) o bisklet 10_11 kilo bu14.450 o1000 tl civarı bu 400tl arada ki fiyat farklıyla spd pedal alırım daha iyi bir bisiklet olur gibime geliyor siz ne dersiniz

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
yapılır, çok da güzel olur.
ben de bunun sanırım abisi olan rockrider 300 var. yazın tura çıkmayı düşünüyorum. spd pedal falan bilmiyorum. mtbci ve yolcular kullanıyor heralde, turcuya spd ne gerek ?

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bisiklet
Kron
Bence sehir-tur bisikletlerine bakmaniz daha iyi olur bu bisikletteki lastikler kalin oldugu icin yorucu olucaktir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@duketemre
triban 3 ile bu bisikletlerin kategorileri farklı... triban yol bisikleti, gerçi onunla tura çıkanlar da var.
ama rockrider dağ bisikleti... daha ağır ve daha dayanıklı.

ben sizin yerinizde olsam rockrider 5 alırdım tur için. triban 3 alacak paranız varsa da, o zaman yine triban 3 almayın ve başka markaların tur bisikletlerine bakın, triban 3 parasına çok güzel tur bisikletleri bulabilirsiniz.

adana'dan antalya'ya tur yapacağım.

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bisiklet
Kron
@duketemre
Hoprider 300 le polonyadan istanbula gelen biri var

duketemre

Üye
Tepki
7
İsim
emre
@duketemre kafamda çanakkale-adana arası var sahil şeridinden ama kısala da bilir bodrum adana izmir adana gibi

@duketemre aslında güzel bisiklet ama ağır gibi geldi bana

@cumali55 bende x-noktasından adanaya gidicem adanaya bisikletle mi döneceksiniz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@duketemre
kafam bozulursa dönebilirim :D

muhtemelen otobüsler bagaja koymayacak, tren de olmuyor oradan... ya bisikleti oradaki tanıdıklarıma hediye edip otobüsle dönerim ya da satarım ve gene otobüsle dönerim. ama dediğim gibi tekrar bisikletle de dönebilirim. :D
gerçi antalya dedim de, fethiye ölüdenize kadar gitmeyi düşünüyorum.
o da 1200 km falan yapıyor ek sürüşlerle... yani dönüşü de bisikletle yaparsam 2500 km gibi bir yol yapmış olurum. bünyem kaldırırsa dönerim heralde.

@duketemre
ben bunların tipini beğenmiyorum, bunlar daha çok şehir içinde kısa turlar için ideal bence. uzun tur için bana uymaz.

duketemre

Üye
Tepki
7
İsim
emre
@cumali55 bende kafama eserse yada pes edersem dönerim ölüdeniz de yamaç paraşütü yapıcam bazı noktalar da da dalış yapmak istiyorum bu yüzden tur arkadaşı bulamam herhalde ayrıca bazı otobüsler alıyor biskleti para falan istiyebilirler olmadı kutularsın ayrıca hızlı trendeki bagaja kutulu bisikleti rahat koyabilirsin(olmadı tekerleri ayrı kutuya kadroyu ayrı kutuya koyarsın)

@cumali55 peki bana uyar mı tek endişem ağır olması birde sizce kışın fiyatları ne kadar iner

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@duketemre
sizi tanımadığım için bir şey söyleyemem ama niye uymasın ki? fiyatlar hakkında hiçbir bilgim yok ama düşeceğini sanmam.
bu arada bu bisiklet güzelmiş
(link)

duketemre

Üye
Tepki
7
İsim
emre
@cumali55 sizce ağır mı birde benim fikrim nasıl konunun başında linkini verdiğim bisikletinin jantlarını değiştirip spd pedal taksam ağırlı hoprıder 300 kadar zaten o fiyata ondan da güzel bir bisiklet çıkar gibime geliyor

musa t3m1z

Üye
Tepki
20
İsim
musa
Bisiklet
b'Twin
ben rockrıder 300 ile istanbul dan tekirdağa gittim.tek karşılaştığım sorun selesi idi.başka her hangi bir sorun çıkarmadı.ön tekeri rahatça çıkarılıyor arabaya çadıra rahatça sığdırabiliyosunuz.tabi ki bir trek fx değil ama temel olarak bu fiyata kaliteli denebilecek bir bisiklet.zaten aluminyum kadro dağ bisikletlerinin çoğu 13 kilo civarı rr300 15 kilo.yani iki kat para vermeye değmez bence.

Orhan Akarkut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.092
Bisiklet
Cannondale
Her bisiklletle tura çıkılır. Paranıza, keyfinize göre alın binin gitsin.

• Beğen
Tepkiler: Edip D.

bozok

Üye
Tepki
35
İsim
Mehmet C.

şöyle bir örneği mevcut

Bartu Bilgi

Daimi Üye
Tepki