B'twin Rockrider 8.3 Kullanıcıları Kulübü

Scudo
Tepki
53
İsim
Sıradan Pil
Bisiklet
b'Twin
merhaba arkadaşlar. bisiklet seçimi konusunda kararsız kaldım. 8.3 çok hoşuma gidiyor. sram set, tam istediğim gibi gibi sarımsı renkli maşası, kadrosu falan ama; 26 olduğu için kaybediyor gözümde. boyum 1.73 ama çocuk bisikleti gibi duruyor 26 lar. bu yüzden big rr 8 alıcam sanırım...

Tepki
49
İsim
Doğukan Ersöz
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 yıldır 8.3 kullanıyorum. L kadro kullanıyorum XL kadro temin edebileceğim bir yer varmı biliyor musunuz?

• Beğen
Tepkiler: strongyucel

kmert

Aktif Üye
Tepki
41
İsim
Kmert
Bisiklet
b'Twin
Ben Istanbul avrupa yakasinda big rr 8 kullanicisiyim, daha yeni sayilirim bu konularda yavas yabas giyimdir kasktir ayarlamaya calisiyorum

Organizasyon soz konusu olursa bende karilmak isterim.

kmert

Aktif Üye
Tepki
41
İsim
Kmert
Bisiklet
b'Twin
Ben Istanbul avrupa yakasinda big rr 8 kullanicisiyim, daha yeni sayilirim bu konularda yavas yabas giyimdir kasktir ayarlamaya calisiyorum

Organizasyon soz konusu olursa bende karilmak isterim.

Tepki
49
İsim
Doğukan Ersöz
Bisiklet
b'Twin
Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum böyle bir şeyle karşılaşmadım aslında oluyor mu diye denemedim de esneme çok fazla gibi gözüküyor böle birşey olsa anlardım diye düşünüyorum:harika::harika::harika::harika:

• Beğen
Tepkiler: Selocukrtl

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
8.1 kullaniyorum okadar atladim düstüm kadro çatladı dedim bakim yaptigim da baktigim da hicbir çatlak görmedim

Tepki
49
İsim
Doğukan Ersöz
Bisiklet
b'Twin
abi adamlar ömür boyu kadro garantisini verirken bunları hesaplayarak veriyorlar esneme hikaye bişey olmaz kadrolar taş gibi

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Selocukrtl O videoyu ben çektim. Konusu var forumda.

(link)

mustafa.d

Aktif Üye
Tepki
15
Bisiklet
b'Twin
bende rockrider 8.3 almak istiyorum acaba bisikletin olumlu ve olumsuz yönlerini sıralaya bilirmisiniz ve ne kadar yol yaptınız son olarakta acaba bagaj bagladınız mı acaba hiç

Aydın A.

Üye
Tepki
198
İsim
AYDIN
Bisiklet
b'Twin
@mustafa.d

2 senedir kullanıyorum. İstanbul içersinde gitmediğim yer kalmadı ayrıca 360* Kapıdağ Yarımadası ayrıca Yalova, Armutlu olmak üzere gezdim gördüm, Bu bisikletle çok daha fazla yol kat eden arkadaşlar var. Şahsen ben oldukça memnunum ve almanı isterim. Üzerindeki Hutchinson lastikler hariç. Lastikler hiç güven vermiyor. Yol tutuşu çok zayıf.

Bu markayı Decatlon satıyor halen var mı bilmiyorum fakat.

efemalu

Üye
Tepki
0
İsim
Efe
Bisiklet
Sedona
benim boyum 1.85 rc 8.c bana göre varmıdır

Venus_V3_5570 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi