Btwin rockrider 500 ekipman oneri

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında emin uçar tarafından paylaşıldı.

1. emin uçar

emin uçar özgür pedal

Adı:
    emin
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaslar 1 saate internetteb rockrider 500 alacagim siteden alacagim icin daha once siteden ekipman kullananlar varsa oneride bulunmalarini istiyorum tek seferde 1 kargo odemek istiyorum ben suanda acil olarak camurluk istiyorum sitede guzel biseyler var mi uyumlu yada baska sitelerden onerebileceginiz camurluk v.s. varmi 10tl gibi bi fiyata sitede bisiklet icin yag var almami onerur misiniz yardimlarinizi bekliyorum.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
bettiniphoto_0198663_1_full.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
20170411_091255.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...