Satıldı B'twin in'ride trainer

Konu, 'İkinci El Aksesuar ve Giyim' kısmında Evren Uyanık tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evren Uyanık

Evren Uyanık Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Satılık B'twin In'Ride Trainer

2 yıl kadar kullandım. Hiçbir sorunu yok.

Direnç ayarlama kablosunu kalabalık etmesin diye daha aldığımda sökmüştüm. En ağır dirençte kullandım sürekli. Zaten viteslerle pedal çevirme zorluğu ayarlanabildiği için ayrıca trainerın manyetik direnciyle oynamaya ihtiyaç duymadım.

İzmir içi elden teslim tercihimdir. İzmir dışına kargo ücreti alıcıdan olacak şekilde gönderebilirim.

İstediğim fiyat 200 lira.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-34-16.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
upload_2016-11-16_14-15-13.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
upload_2017-1-21_18-26-14.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.