Btwin iç lastik kullanan

sercankaptan

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Sercan B.
Bisiklet
Salcano
Bt win iç lastik kullanan var mi kalitesi nasil dayaniklimi fiyatlari uygun baya ama kalitesi beni suphelendiriyor kullanan arkadaslardan yorum bekliyorum :)

Scudo

sercankaptan

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Sercan B.
Bisiklet
Salcano
Bende öyle tahmin ettim ama kullanan arkadaslarin yorumunu merak ettim nasil patlıyor arazide filan mı

Timutttr

Üye
Tepki
12
İsim
Timur Turan
Bisiklet
Salcano
Ben iki bisikletimde genelde asfalt üzerinde kullanıyorum.1 yılda 2 defa patladı.fiyatı uygun diye alıyorum,fiyat performans açısından bakarsak iyi.

• Beğen
Tepkiler: sercankaptan

andjustice4all

science rocks
Tepki
398
İsim
Doğu Mert A.
Bisiklet
KTM
Benim Hutchinson dis lastikler varken yilda 2 kere patlamislardi. Simdi Schwalbe'ye gectim. Henuz sikinti yok.

• Beğen

sercankaptan

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Sercan B.
Bisiklet
Salcano
Yardımlarınız için teşekkür ederim sanırım kaliteli almak en iyisi olacak shwable düşünüyorum bende :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Mehmet beye katılıyorum. Koruma dış lastikle olur. İç lastiğin görevi basıncı sağlıklı bir şekilde tutabilmektir.
Decathlonun ikili 9,90 TL ye satılan lastiklerinden kullanıyorum. Şükür şimdiye kadar hiç patlamadılar.

Patlak iç lastik değil, yoldaki sivri cisme denk gelme işidir.

sercankaptan

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Sercan B.
Bisiklet
Salcano
Zaten Bt win ic lastik alirsam sürekli kullanmayi düşünmüyorum sadece acil durumda kurtarsin yeter :)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
6 aydır kullanıyorum mtb de. cam yarığı ve ormanlık alanda yanaktan aldığı ince delik haricinde sıkıntı çıkmadı.

• Beğen

Murtega

Daimi Üye
Tepki
519
İsim
Murat B.
Bisiklet
b'Twin
700*35 ve 26*2.00 versiyonlarini senelerdir kullaniyorum. Hatta bu ic lastikleri kesfettigimden beri yama isini tamamen biraktim. :D Bir kere sisirirken bombe yapmasi haricinde hicbir problem yapmadilar simdiye kadar. O da benim hatamdi büyük ihtimal. Ic lastige hic hava basmadan dis lastigi tamamen janta giydirmistim.

• Beğen

niyazi akarken

Daimi Üye
Tepki
181
Bisiklet
b'Twin
btwin iç lastik gunluk turlar için eve gelene kadar iş yapar bence... 5-6 tl lik bir lastikten daha fazlasını beklemekte hata olur. yazdığım gibi günlük turlarda fazla oyalanmayayım yama yapacağıma iç lastiği takıp devam edeyim diye düşüneneler için ideal...

• Beğen

sercankaptan

Aktif Üye
Tepki
93
İsim
Sercan B.
Bisiklet
Salcano
@niyazi akarken

aynen oyle dusunuyorum onun icin almayi istiyorum :)

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Dun akşam sipariş ettiğim dış lastiği almak üzere Forum İstanbul mağazasına gittim. Gitmişken iç lastik alayım dedim. 8,95'e satılan 700x18-23c iç lastiklerden kalmamış. Oradaki arkadaş gelmeyecek dedi. :( Bilsem 10 çift alırdım.
Marmara Forum'da gözüne çarpan olursa haber edebilir mi? Stoklayalım.

• Beğen

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
MICHELIN 700X35C 37X622 PROTK SİYAH REF. PATLAMAYA DİRENÇLİ

kullandığım lastik bu decathlondan hangi iç lastiği almam gerekiyor.link paylaşırsanız sevinirim yanlış ürün almak istemiyorum.

devilmycarlos

Forum Bağımlısı
Tepki
298
İsim
yavuz
Bisiklet
Carraro
@Safa Arslaner

hocam cok tesekkür ederim ya bisiklette acemiyim.hangi lastiğe hangi iç lastik daha bilmediğim için yanlış almayayım dedim.Çok makbule gecti valla saolasın :)

birde ikisi arasındaki fark nedir.presta yada sheraddar.

Ben de şu pompa var (link)

tamam anladım sibop farkıymış..ozaman bana schrader lazım ama onlarda yok kalmamıs.baska yere bakacaz napalım.

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Bende michelin iç lastikleri vardı biri patladı yolun ortasında decathlondakini kullanıyorum iç lastiğe boşuna 20 lira vermeye gerek yok.