B'twin hoprider 500 sehir bisikleti

Tepki
0
Merhabalar,

Ilk bisikletimi almak istiyorum, Istanbul'da ufak turlar ve Turkiye'de 400-500 kmlik tur yapmayi dusunuyorum. Bu bisiklet hosuma gitti ancak pek bilgili olmadigim icin sizlerden yardim ve tavsiye almak istiyorum.

Simdiden tesekkurler,

(link)

Scudo

Yasin Yücel

Aktif Üye
Tepki
63
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tur bisikletlerinden çok anlamasam da benim hoşuma gitti. Fiyatıda üstündeki Ekipmana göre uygun gibi. Birde ön maşa çelik değilde titreşimi daha iyi emen karbon yada kilitlemeli amortisörlü olsaymış çok daha iyi olurmuş.

Birtan Kolburan

Daimi Üye
Tepki
235
Bisiklet
Specialized
nisan ayında aynı bisikletten aldım 6 aydır kullanıyorum frenleri komple kalıtesiz değiştirdim dünde pedal ses yapmaya başaladı değiştirdim onun dışında başka bir sorun cıkarmadı ilk bisiklet için tavsiye ederim

Tepki
0
Cevaplariniz icin tesekkurler,

Bu bisiklete benzer sehir bisikleti onerileriniz var midir baska? Butcem cok genis degil, bu bisiklet bile beni zorlayacak.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
16.4 kg biraz ağır gibi. triban3 ile tur yapan forum üyesi vardı, sorun yaşamamıştı. fit3'de uygun fiyatlı, bagaj delikleri var, asfalt yollarda tur yapılabilir gibi görünüyor. bir araştırın derim.

Tepki
0
Turkiye'nin yollari pek uygun mu yol bisikleti icin emin degilim. Yol bisikletinden ziyade bir sehir bisikleti almak istiyoru. Tesekkurler oneriniz icin