Btwin facet 3 mu Cannondale Caad 8 105 veya Tiagra mi?

Tepki
2
Baslikta belirttigim gibi yol bisikleti almak istiyorum,arkadaslarin yaptigi yorumlar neticesinde Cannondale Caad 8 serisi ve btwin facet 3 aklima yatmaya basladi.Basta sadece Cannondale ve diger markalari dusunuyordum fakat gecen gun bir arkadasin btwin in de kaliteli oldugunu soylemesiyle yine ikileme dustum.Siz hangisini onerirsiniz veya baska onerileriniz varsa paylasin lutfen

Cannondale Caad 8

(link)
(link)

Btwin facet 3

(link)

Scudo

Frédéric Lapointe

Forum Demirbaşı
Tepki
1.356
Okudugum dergiye gore 1000€ altinda kaliteli karbon kadroyla Facet 3 iyisi yok. Facet 3,Cannondale CAAD105 (fiyati 1449€)ve baska bir bisiklet karsiliyorlar ve kazanan BTwini oluyor.

Tepki
2
tesekkur ederim,bugun bisikletciye gittim.Istanbul Bakirkoy civarinda oturan varsa bilir Metin abiyi.Bana Sedona 611 i onerdi fiyati da 1150 idi.Cannondale tabi ki de kaliteli ama ayni donanimla ornegin sedonaya gore daha pahalidir dedi.Bilmiyorum acikcasi ne yapmam gerektigini.Bir de henuz yol bisikletinde baslangic seviyesindeyim gidip de asiri pro bir bisiklet almak gereksiz gibi geliyor ama bana uzun sure yetecek bir bisiklet olmasini da istiyorum.Yok mu arkadaslar bir tavsiyesi olan,marka fark etmez scott,trek,sedona,merida..?

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Size tavsiyem Caad almanız.