Brooks'cular buraya el yapımı sele altı çanta isteyenler?

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
Brooks B17 Special (Bal rengi) aldıktan sonra bu seleye uygun çantada almak istedim, fakat orjinal çantası çok basit bir çanta olmasına rağmen çok pahalıya satılıyordu. Araştırmalarım sonucunda İzmir'den Ulaş beyi buldum, saolsun çok yardımcı oldu, (link) internet adresinden önce mail, sonra telefon yolu ile çanta hakkında bilgileri ilettim ve ortaya resimlerdeki gibi şahane, orjinalini kıskandıracak güzel bir çanta çıktı. Fiyat konusuna gelecek olursak 35tl+kargo ile bu çantaya sahip oldum. Ben ticaret yapmayı sevmem ilgili kişiye ulaşınız, benden bahsedip bu güzel çantayı kaçırmayınız.. Saygılar, bol pedallar..

(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)(link)
(link)

Scudo

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gerçekten çok hoş olmuş, sele ile müthiş uyum sağlanmış, güle güle kullanın :)

• Beğen
Tepkiler: Kürşat AKINCI

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Çok hoş olmuş. Acaba kendisi heybe de yapar mı? :D

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gerçekten harika olmuş, çok estetik. Güle güle kullanın.

Bende şöyle birşey paylaşayım izninizle, biraz daha farklı.

(link)

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güle güle kullanın çok güzel olmuş, orjinaline çok benziyor, renk olarakta seleyle hemen hemen aynı, çok kararsız kaldım şimdi :) bilgilendirme için de teşekkürler.

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
@muratcolakoglu

Şimdiye kadar kullandıklarımın arasında en rahatı :)

Emrah Catak

Aktif Üye
Tepki
41
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar bende arkadaşımın önerisi ile bu çantanın biraz daha geliştirilmiş siyah renginden sipariş verdim. Ayrıca Brooks markasının satmakta olduğu deri kreminden Ulaş Bey'de olup olmadığını sordum. Kendisi selemin deri yapısını ve kremin içeriğini öğrenebilirsem araştırabileceğini söyledi. Bende istemiş olduğu bilgileri kendisine verdim ve kremide temin etmiş. Ürünümle numune olarak kremi'de gönderiyor. Memnun kalırsam önce size tavsiye eder, daha sonra da kendisinden devamını sipariş ederim.

Emrah Catak

Aktif Üye
Tepki
41
Bisiklet
Sedona
Bu arada arkadaşım ürünü aldığından bugüne baya bir zaman geçti her hangi bir sıkıntı yaşadın mı?

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
@EMRAH CATAK

Merhaba Emrah bey hala selemin altında sallanmakta çantam :) hiçbir problem yok..

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Sele çok güzel. Çanta çok güzel olmuş.
Ama takmayın bu seleleri şöyle bisikletlere. Şeyin ucundaki kelebek gibi duruyor...

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
Bilgi olsun diye yazayım. Belki birilerinin işine yarar.

İstanbul - Beyazıt'ta İstanbul üniversitesinin karşısında bulunan bölgeye gedikpaşa deniyor. Çanta imalatçıları ve toptancıları bu bölgede bulunuyor.Ayrıca parça deri temin edebiliyorsunuz.Bölgede bulunan ayakkabı tamircileri ufak çantalarda yapabiliyor. Yani istediiniz tarzda ve renkteki deriyi ve çanta kilitlerini ( eğer istiyorsanız ) temin edip hemen yaptırabiliyorsunuz.

Ayrıca deriye yazı , sembol veya resim yaptırmak istiyorsanız TİFF formatında flash disk ile götürdüğünüz takdirde lazer'le deriye yakarak istediğiniz desenide yaptırabilirsiniz. Lazer ile bunu yapan firma sahile inen yokuşun ortalarında . Cadde ismini ve firma ismini hatırlamıyorum ama bölgede tek olduğu için esnafa lazerci diye sorarsanız tarif ediyorlar.