Brooks kask yada alternatif Önerileriniz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ömer yetmişüç tarafından paylaşıldı.

1. ömer yetmişüç

ömer yetmişüç Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba, iyi , şık bir kask almak istiyorum. Brooks çok güzel bir ürün çıkartmış ama izmirde henüz satan yer bulamadım. Kullanan atkadaşlar Artı ve eksi yönlerini yazarlarsa sevinirim.

2. Veliuyar

Veliuyar Kıdemli Üye

Adı:
    Veli Uyar
    Seviye:
    Bence önemli kask üreticilerini tercih edin. Brooks'dan alacaksanız bu sele olsun! Cratoni, giro, kask, bell gibi üreticiler iyidir!!!

ömer yetmişüç

ömer yetmişüç Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kaskları test eden kuruluş varmı acaba? Carrera kask Üretiminde iyi bir firma gibi duruyor. Türkiyede Carrera kask satan yer varmı?

4. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ömer yetmişüç

ömer yetmişüç Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Oğuzhan bey çok teşekkürler. Erdoğanlar bisiklet Ankara'da olmasından dolayı ürünü deneme şansım yok. Kendileri ile 1-2 alışverişim olmuştu. Düzgün bir esnaf amcamız telefonda baya bir ilgilenmişti. Bu kask işi aslında denemeden alınmayacak bir ürün ama bir iki kullanan bulup onay alıp sipariş vermek istiyorum.

6. Burak_Dingiloglu

Burak_Dingiloglu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    İzmir'deyseniz aradığınız model kimse de yok. Böyle biraz uçuk modeller çok satılmaz diye almıyorlar. Başınızın ölçüsünü ölçüp internetten sipariş verebilirsiniz sadece.

İlginizi Çekebilir

training-plan_0.jpg
Bicycling'e göre mümkün :D Forumda son zamanlarda bisiklet antrenmanlarının nasıl olması gerektiğini sıkça konuşur olduk. Fakat bunun için nabız bölgelerini bilmek, yani nabzı ölçmek gerekiyor....
Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
upload_2017-2-6_15-35-17.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...