Brompton - Katlanabilir bisiklet alım aşaması

Tepki
0
Brompton Bildiğiniz Gibi İngiltere'de Satılıyor.Türkiyede Oturan biri Ebay Üzerinden Alsa Çok Külfetli Olacaktır.Başka Çıkar Yol Aklıma Gelmiyor Sizden fikir Almak İstiyorum.Nasıl Alabileceğim Konusunda.

Scudo

gokhan.gursel

Daimi Üye
Tepki
198
ama brompton almaya karar vermiş bir kişiyi ne durdurabilir bilemiyorum
alternatifi yok

Tepki
6
valla bende dahon var, tamam iyi güzel ama isveç'te bir arkadaşımda brompton gördüm ileride ben de almayı düşünüyorum. ebay den alırsanız, nakliye fiyatı da eklenince baya bir masraf olur diye düşünüyorum. ucuz uçak bileti (vizemizin olduğunu kabul ediyorum) bulup almak getirmek daha mantıklı sanki:)

ÖzgürÇobanoğlu

Aktif Üye
Tepki
56
Bisiklet
Focus
Hocam selam
Ben isveçte brompton bisikletleri baya bir incelemiştim. Pek ısınamadım bir türlü. Bir de genelde ağır oluyorlar(12kg+) ama tercih meselesi tabi.

İnternet üzerinden alman sana neredeyse iki katı fiyata ve günlerce gümrükte sürünmene sebep olur. Ben dahonumu yurtdışından getirdim. Hiç problem olmadı. Uçağa binerken güzelce paketleyip özel bagaj kısmına verdim ve sorunsuz getirdim.

Bromptonların özel taşıma çantaları da var ama değer mi bilmem. Pek ucuz sayılmaz çünkü. Eğer yurtdışına gidip alma imkanın yoksa bence piyasadaki modellere bak derim.

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
@Murat Colakoğlu

Bir an ben böyle bir başlığı ne zaman açtım diye düşündüm. Rastlantının bu kadarı olur.

ibrahim_D

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Dahon
Arkadaşlar konuyu hortlattım fakat yeni konu açmak istemedim. Ufak bir çalışma yapıp Brompton Ceo'su ve brompton ile ilgili sitelere tweet attım. Retweet yaparak destek olursanız sevinirim.
(link)

perizag

Aktif Üye
Tepki
113
@Ömer Dilek

Hocam avrupa fiyatları bile en ucuz 1200 eurolardan başlıyor. Türkiyeye gelse bunlar 3bin tl den aşağı modeli olmaz. onu da kaç kişi alır tartışılır. Maalesef pek mümkün gözükmedi bana. katlanış şekli benim çok hoşuma gitti. Fiyatları göz önünde bulundurmadan alsam ben de brompton alabilirim :)

• Beğen
Tepkiler: orhankurtuluş

ibrahim_D

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Dahon
Arkadaşlar bromptonturkiye.com alan adı alınmış, whois bilgisi gizlenmiş. Sanki bana buraları okuyan bir uyanık satmak için almış gibi geldi açıkcası ama bilgisi olan var mıdır ?

Hamunpatra

Aktif Üye
Tepki
81
Bisiklet
Tern
Bugün motor ve bisiklet fuarında bromton un iki üç haftaya turkiyede satılmaya başlanacağını öğrendim. Bisikleti biraz inceledim tanıtımı yapan adam ingilizdi. Fiyati daha belli değilmiş. İngilterede 950 sterlin civarinda oldugunu söyledi adam. Bisiklete bayıldım. Cok güzel sempatik ve ufacık. Param olsa kesin almak isteyeceğim bir bisiklet. Katlandığında neredeyse tekerlek ölçüsünde küçülüyor. IMG_20160225_152815.jpgIMG_20160225_152754.jpgIMG_20160225_152857.jpg

Dosyalar

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Bu markanın bu kadar gereksiz pahalı olması katlanır bisikleti olan beni bayağı bir üzüyor.

• Beğen
Tepkiler: Onur Ali İmren

DKN

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Doğu kan
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
3 hafta geçti. satışa başlandı mı ayrıca viteslimiydi resimlerde net görünmüyor

ykaya

Aktif Üye
Tepki
283
Arkadaşlar yakında bisikletgezginine geliyormuş.

Hamunpatra

Aktif Üye
Tepki
81
Bisiklet
Tern
Geliyor ama fiyat 3000 tl altında olmaz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Youtube'da izlenerek aşık olunan videolar ve hayatın gerçekleri.....

Yanlış anlaşılmasın, aşık olanlardan biri benim, ve benim hayatımın gerçeklerine uymuyor. Bahsi geçen aletin dörtte bir fiyatına aldığım Kron'umla pempe panjurlu pardon bagaj lastikli hayatıma devam ediyorum....

Tepki
60
İsim
Orhan Kurtuluş
Bisiklet
Brompton
@perizag şimdi euro tavan yaptı 7-8 bin ,ben aldım alan alıyor

sercan_rtr

Üye
Tepki
25
İsim
sercan
Bisiklet
Cube
bende alacam da taksit taksit değermi diye düşünüyorum gerçekten ihtiyaç oldu katlanır aracı uygun bi yere park edip katlanırla şehir içinde her türlü işimizi kısa sürede görüp hatta eğleneceğimiz bir ihtiyaç ben kışın bile toplu taşıma dan inip işe gidip gelmeye bile kullanmak istiyorum ama sizce 6.542 tl değermi diye hep kafam bulanık

• Beğen
Tepkiler: orhankurtuluş
Tepki
60
İsim
Orhan Kurtuluş
Bisiklet
Brompton
@sercan_rtr Kesinlikle değer brompton bi evsane ,onun bunun lafına bakmayın.Keresteler der buna bu parayı vereceğine araba al ,yahu adamlara bak dünyanın en kaliteli bisikletiyle hurda bi araba ile mukayese ederler ve tavsiye ederler,kulakları tıkayın muhatab olmayın.Şunda unutmayın herşey değer kaybeder brompton asla altın asla.