Brass fotoğrafları sergisi-Yeniler 11'de

qatrio

Aktif Üye
Tepki
63
ben o kırık kadroya bile razıyım :D bana verin onu. :) ama cidden yazık olmuş ya

Scudo

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
evet bir çok stp de aynı buradan kırılıyor hatta pinkbike da videosu bile var...
,... ancak kırıldığında gaint kalitesi konuşur.. tahminimce:D:D

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
kırılma gayet normal ancak bu kadar kısa sürede kırılması biraz şüphe uyandırıyo.
daha eylül ekim gibi piyasaya sürülen bi kadro aynı zamanda kalın ve bi okadarda ağır olmasına rağmen çok kısa sürede kırılmış. gerçi kullananada bakmak gerek ben supra bh yi 1 yıldı kullanıyorum hiç bi yamukluğu yok ama bazısı 2 haftada jantı katlıyabiliyo bunun gibi. yani bu resmi pek dikkate almamak gerekiyor kullanıcı en iyisinide en kötüsünüde eğer sert kullanıyorsa 1 ayda geçse 1 yılda geçse sonuçta kırar.

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Uğura katılıyorum... Yani yüksek bir yerden drop yapmak evet belki çok zor değil ama ordan atladıktan sonra yere inerken oluşan basıncı vücudunu kullanarak bisiklete binen yükü azaltıp kadronun ve parçaların ömrünü uzun tutmakta yine sürücüye bağlı... Bende bu bisikleti alırken aman bu kadro hayatta imkansız kırılmaz diyerek almadım tabiiki :) Ama suanlık bir sorunum yok inşallah sizlerinde olmaz arkadaşlar. Ki benim fikrim kadronun kırılması önemli değil bu kadrolar (DJ) zaten garantili kadrolar, önemli nokta kırıldığında bizlere zarar gelmesin ;)
Herkese iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
bence; yüksek bir yerden atlama sonucu kadroyu yırtmış dikkat etmek lazım nede olsa insan yapımı :) conandale chase de kıran var bizzat kırılan kadroyu kendim gördüm ;)

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Yahu kırıkları bir yana bırakalımda biraz bölümü canlandıralım derim ben.
Yorum yazan arkadaşlarımızı da bu sayfalarda görmek istiyoruz. Kimse yanlış anlamasın kimseye iyi yada kötü biniyorsun demiyorum ama birazda paylaşım olsun istiyorum :)
Herkese iyi forumlar

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
(link)
(link)
bu brass da benim cok memnunum, herkese bol zıplamalar... :D

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@atakibrahim

Hayırlı olsun güzel bisiklet, güle güle kullanın. Sizde üstündeyken çekilmiş güzel fotoğraflarınızı bu konuda görmek isteriz.

• Beğen
Tepkiler: atakibrahim

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
beyaz maşa brass1 e çok yakışmış güle güle kullan.

• Beğen
Tepkiler: atakibrahim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Haftaya Selim'le yeni videomuz geliyor,şimdiden videodan alınmış birkaç fotoğraf:):

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Allah'ım sana geliyorum:)

(link)

Selim'den bonuslar:)
(link)
(link)

Haftaya da biraz görüntü topladıktan sonra montajı yapıcaz,iyi günler:)

• Beğen
Tepkiler: Emirhan Kocamaz

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Çok hoş fotoğraflar Atilla... Videoları dört gözle bekliyoruz! ;) Videolarda tahminimce bol bol "no footer, 180, table top" görücez gibime geliyor. :)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Table'lar Selim'den,ben yapamıyorum:D.180 de yapamıyorum doğru düzgün ya,brass 180,360 tarzı dönmeli hareketlerde pek iyi değil,Selim'in x11 de ilk deneyişimde yapıyorum 180 i ama brass'a gelince:(.uzun:D

Haftaya da güzel bişeyler çektikten sonra 2 dk'lık ama kaliteli bir video çıkartma düşüncemiz var:)

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
haftaya kadar bekliyemiycem ben yav bi yollasanız abi bölüm bari bi trailer gibi az bi rahatlasak ben fotolara bakıp bakıp şişiyorum...:D:D

ExtremE

Aktif Üye
Tepki
26
Bende bir brass 2 kullanıcısıyım, çok memnunum fakat daha acemiyim.Birlikte çalışabilecek, bir kaç şey öğrenebileceğim arkadaşlar arıyorum da bulamıyorum yahu :)

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar sonunda table yapmayı yeniden öğrendim,buyrun 2 fotoğraf:
(link)

ve ikincisi ve en beğendiğim,bu ikincisini sevdim ve daha da ilerleticem inşallah:)
(link)

• Beğen
Tepkiler: adonay