Br-m 445 sağ hidrolik kolu ACİLL YARDIM :)

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında özer çankaya tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. özer çankaya

özer çankaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar konuyu uzatmadan açıklıyım isterseniz ben arkadaşımın br-m 445 kolunu yamulttum ama arkadaşım benden fren setinin tamamının parasını istiyor Shimano Xt almak için buda 200 liraya tekamül ediyor. Br-m 445 sağ fren kolu arıyorum ucuz yollu varsa bana yardım edebilecek kişiler sevinirim

Saygılar :)

2. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    nasıl yamulttun? neresini yamulttun ? bahsetmek istediğin rotor olabilirmi ?

özer çankaya

özer çankaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    fren kolu aşağıya doğru eğildi hocam
    ,

4. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    nasıl kelepçesi vardır gidona tuturmak için ordan kaymış olabilir buyrun resim : [​IMG] yuvarlak içine alınmış vidayı biraz gevşetin fren kolu oynamaya başlıyacaktır düzgün ayarı bulduğunda o vidayı tekrar sık eskisinden çoooook az daha sık sonrada o arkadaşınla küs daha konuşma ilişkini tamamen kes bir bisikleti arkadaşından değerli görüyorsa vay haline!Şahsen benim malıma bir şey olsa canın sağolsun derdim

İlginizi Çekebilir

Dumbbell-Squat-Jump-Exercise.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2016-8-24_11-3-33.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
IMG20150818130625.jpg
şikayetimden ayrı olarak ortaya çıkan bi zımbırtı. benim rahatsızlığım sağ omzumda oluşan ağrıydı. rahatsızlığımın değişik bi ismi vardı da unuttum. baya değişik bişeydi doktor söylediği gibi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.